Porzellan Zahl der Lose: 229
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
536051
11350
185
Századeleji kézzel festett áttört porcelán lámpa búra nélkül vezetékkel / Handpainted chinaware lamp without lampshade 36cm
538289
11351
185
677028
11352
185
Hatalmas porcelán tétel: Kiöntők, cukortartók, többnek nincs fedője, jelzettek, hibátlanok összesen 9 db 673735
11353
185
Budapest Országház hamutartó, kézzel festett, hibátlan, d:12 cm
560746
11354
185
Pincsi kutya mini porcelán figura, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan 4×3 cm
511356
11355
185
XIX. század közepéből származó jelzett porcelán tányér (repedt) / Chinaware plate (cracked) d: 19cm
593495
11356
185
Kézzel festett virágokkal díszített porcelán váza jelzés nélkül (javított) / Handpainted chinaware vase (damaged) 20cm
630040
11357
185
Halász, jelzett sorszámozott, kézzel festett, hibátlan, m:21 cm/ Fisherman porcelain, flawless 585465
11358
185
Angol teás szett egyben, matricás, jelzett, teteje ragasztott, m:12 cm
560759
11359
185
Törpe snaucer, kézzel festett, jelzés nélkül, apró hiba a talpon, 9×12 cm
560799
11360
185
Halacska, iparművészeti K.Sz. jelzéssel, jó állapotban de kopott, 5×8 cm
657063
11361
185
Porcelán tétel: 6 Gránit teásbögre aljjal, Hollóháza kiöntő, 3 csésze aljjal
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF