Porzellan

Zahl der Lose: 229

Századeleji kézzel festett áttört porcelán lámpa búra nélkül vezetékkel / Handpainted chinaware lamp without lampshade 36cm
11350.

Századeleji kézzel festett áttört porcelán lámpa búra nélkül vezetékkel /
Handpainted chinaware lamp without lampshade 36cm

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

11351.

6 személyes modern porcelán kávéskészlet eredeti dobozában /
Chinaware coffee-set

Rufpreis:
4 000 HUF

Hatalmas porcelán tétel: Kiöntők, cukortartók, többnek nincs fedője, jelzettek, hibátlanok összesen 9 db
11352.

Rufpreis:
2 000 HUF

Budapest Országház hamutartó, kézzel festett, hibátlan, d:12 cm
11353.

Rufpreis:
800 HUF

Pincsi kutya mini porcelán figura, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan 4×3 cm
11354.

Rufpreis:
800 HUF

XIX. század közepéből származó jelzett porcelán tányér (repedt) / Chinaware plate (cracked) d: 19cm
11355.

XIX. század közepéből származó jelzett porcelán tányér (repedt) /
Chinaware plate (cracked) d: 19cm

Rufpreis:
800 HUF

Kézzel festett virágokkal díszített porcelán váza jelzés nélkül (javított) /  Handpainted chinaware vase (damaged) 20cm
11356.

Kézzel festett virágokkal díszített porcelán váza jelzés nélkül (javított) /
Handpainted chinaware vase (damaged) 20cm

Rufpreis:
800 HUF

Halász, jelzett sorszámozott, kézzel festett, hibátlan, m:21 cm/ Fisherman porcelain, flawless
11357.

Rufpreis:
1 600 HUF

Angol teás szett egyben, matricás, jelzett, teteje ragasztott, m:12 cm
11358.

Rufpreis:
800 HUF

Törpe snaucer, kézzel festett, jelzés nélkül, apró hiba a talpon, 9×12 cm
11359.

Rufpreis:
1 000 HUF

Halacska, iparművészeti K.Sz. jelzéssel, jó állapotban de kopott, 5×8 cm
11360.

Rufpreis:
800 HUF

Porcelán tétel: 6 Gránit teásbögre aljjal, Hollóháza kiöntő, 3 csésze aljjal
11361.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF