Porzellan

Zahl der Lose: 229

Festett, aranyozott, zöld porcelán váza (kis lepattanással) /  Painted, gold plated vase (with minor fault), 19cm
11362.

Festett, aranyozott, zöld porcelán váza (kis lepattanással) /
Painted, gold plated vase (with minor fault), 19cm

Rufpreis:
1 000 HUF

Állatok, 6db, részben kézzel festett porcelán figura klf jelzéssel /  Animals, porcelain figures with various marks
11363.

Állatok, 6db, részben kézzel festett porcelán figura klf jelzéssel /
Animals, porcelain figures with various marks

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

3db kézzel festett, jelzett porcelán figura /  Hand painted porcelain figures
11364.

3db kézzel festett, jelzett porcelán figura /
Hand painted porcelain figures

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Virágokkal díszített kis porcelán kiöntő apró lepattogzásokkal / Chinaware jug 14cm
11365.

Rufpreis:
800 HUF

Kis porcelán kancsó / Chinaware pitcher 8cm
11366.

Rufpreis:
800 HUF

Áttört porcelán váza hajszálrepedésekkel / Chinaware vase with tiny cracks 16cm
11367.

Rufpreis:
800 HUF

Cca 1940 Fürdőruhás nő, sorszámozott, jelzés nélkül, kézzel festett, kopottas állapotban, h:18 cm, m:10 cm / Women with swimsuit, porcelain
11369.

Rufpreis:
2 800 HUF

Cca XIX sz.v. kézzel festett füles kínálótál, sorszámozott, hibátlan, jelzett, kopottas festés/ Hand-painted little plate 13×29 cm
11370.

Rufpreis:
1 000 HUF

6 személyes modern porcelán teáskészlet eredeti dobozában / Chinaware tea-set
11371.

6 személyes modern porcelán teáskészlet eredeti dobozában /
Chinaware tea-set

Rufpreis:
2 000 HUF

XIX. sz.e. kínálótál,jelzett, lekopott aranyozás, jó állapotban, 13×21 cm
11372.

Rufpreis:
800 HUF

Cca 1910 kézzel festett leveses tál, sorszámozott, hibátlan, jelzés nélkül /Handpainted  chinaware soup bowl  23×35 cm
11373.

Rufpreis:
1 000 HUF

Festett porcelán kutya figura / Chinaware dog figure 13cm
11374.

Festett porcelán kutya figura /
Chinaware dog figure 13cm

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF