Porzellan

Zahl der Lose: 229

Szolídan aranyozott, matricás porcelán bonbonier / Chinaware bonbonier 10x6x7cm
11375.

Rufpreis:
1 000 HUF

11376.

Kézzel festett aranyozott jelzés nélküli sorszámozott porcelán hölgy figura rózsákkal hibátlan állapotban/
Handpainted numbered chinaware figure in flawless condition 22x25cm

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

11377.

Rufpreis:
800 HUF

3db porcelán szerencsemalacka /  Lucky piggies, cca 6cm
11378.

3db porcelán szerencsemalacka /
Lucky piggies, cca 6cm

Rufpreis:
800 HUF

Öreg keleti halász, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:24 cm/ Porcelain fishermen
11379.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Porcelán szarvas, őz, gida tétel: 4 db jelzett, kézzel festett, hibátlan, m:10-14 cm
11380.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Porcelán madár tétel: 2 db jelzett, kézzel festett, hibátlan, m:10-14 cm
11381.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hét darab kerámia-porcelán állatfigurás tétel, többség jelzett, hibátlan
11382.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

4db kistányér különféle jelzéssel (az egyik sérült) /  Saucers with various marks (one with fault)
11383.

4db kistányér különféle jelzéssel (az egyik sérült) /
Saucers with various marks (one with fault)

Rufpreis:
800 HUF

Gyertyatartó tétel, apró lepattanások, többség jelzett, összesen 5 db / candle stick set
11384.

Rufpreis:
1 800 HUF

Igényes restaurátor tétel: Royal Dux elefánt, Szécsi kerámia, München porcelán, sérültek
11385.

Rufpreis:
2 000 HUF

Madárkával díszített, kézzel festett, régi, fajansz mosdókancsó /  Vintage hand painted bathing pitcher, 30cm
11386.

Madárkával díszített, kézzel festett, régi, fajansz mosdókancsó /
Vintage hand painted bathing pitcher, 30cm

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF