Porzellan

Zahl der Lose: 229

Jelzett porcelán tigris, kézzel festett, hibátlan, h:37 cm, m:17 cm / Porcelain tiger, flawless
11338.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Kínai motívumokkal díszített, porcelán teásbögre szűrővel /  Porcelain tea mug and filter with Chinese motives, 15cm
11339.

Kínai motívumokkal díszített, porcelán teásbögre szűrővel /
Porcelain tea mug and filter with Chinese motives, 15cm

Rufpreis:
1 000 HUF

Napoleon-büszt, biszkvit porcelán figura /  Napoleon's bust, bisque porcelain figure, 15cm
11340.

Napoleon-büszt, biszkvit porcelán figura /
Napoleon's bust, bisque porcelain figure, 15cm

Rufpreis:
800 HUF

Lótuszvirágon ülő kínai Buddha, festett, mázas, jelzett porcelán, apróbb sérüléssel /  Chinese Buddha sitting on lotus, porcelain, 24cm
11341.

Lótuszvirágon ülő kínai Buddha, festett, mázas, jelzett porcelán, apróbb sérüléssel /
Chinese Buddha sitting on lotus, porcelain, 24cm

Rufpreis:
1 200 HUF

Papagáj lámpa, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m:22 cm
11342.

Rufpreis:
800 HUF

Kézzel festett porcelán szamár /  Hand painted porcelain donkey, 18x15x12cm
11343.

Kézzel festett porcelán szamár /
Hand painted porcelain donkey, 18x15x12cm

Rufpreis:
800 HUF

cca 1920 6 személyes porcelán teáskészlet, egy csésze hiányzik /  Porcelain tea set (one cup missing)
11344.

cca 1920 6 személyes porcelán teáskészlet, egy csésze hiányzik /
Porcelain tea set (one cup missing)

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Nefelejcs csokrokkal díszített jelzett német porcelán szószos tál / german chinaware sauce-bowl 20x12x8cm
11345.

Nefelejcs csokrokkal díszített jelzett német porcelán szószos tál /
german chinaware sauce-bowl 20x12x8cm

Rufpreis:
2 400 HUF

11346.

XIX. sz, 2 db jelzett porcelán levesestál /
2 chinaware soup-bowl

Rufpreis:
2 400 HUF

Virágokkal díszített jelzett porcelán teás kanna / Chinaware tea kettle 22cm
11347.

Virágokkal díszített jelzett porcelán teás kanna /
Chinaware tea kettle 22cm

Rufpreis:
3 000 HUF

Népviseletes porcelán női figura jelzés nélkül 16cm
11348.

Rufpreis:
1 200 HUF

Népviseletes porcelán férfi figura jelzés nélkül (javított) 17cm
11349.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF