Porzellan Zahl der Lose: 229
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
643953
11265
185
Gyerekek, 3db kézzel festett, jelzett porcelánfigura (Hollóháza, Aquincum) / Kids, hand painted porcelain figures 643950
11266
185
Sétálók, 3db kézzel festett, jelzett porcelánfigura (Hollóháza, Aquincum) / Walking, hand painted porcelain figures 591390
11267
185
Aquincum porcelán kakas 2 db, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:5 és 7 cm / Aquincum chinaware cocks in flawless condition. 660843
11268
185
Jelzett aquincumi szuvenír tálka a vöröscsillagos Parlament látképével / Budapest souvenire plate with the view of the Parliament with the communist red star on top, 9cm
547103
11269
185
Cca 1910 Hüttl Tivadar: Süteményestál, kézzel festett, hibátlan állapotban, 39 cm átmérővel
671899
11271
185
Kézzel festett, aranyozott, jelzett Langewiesen porcelán ékszertartó dobozka / Painted gold plated Langewiesen jewellery box, 8x4cm
640855
11272
185
640885
11273
185
Dorohoi szerelmesek, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm/ Romanian porcelain figure
654765
11274
185
655183
11275
185
Va Bene 6 személyes porcelán kávéskészlet fém állvánnyal / Va Bene coffee set
674480
11276
185
Arpo román kobaltkék váza, jelzett, hibátlan, matricás, m:31 cm
585629
11277
185
24000
1935-1937 Nagyméretű, kézzel festett, jelzett William Goebel porcelán lámpa bohóc formájú tinta- és tolltartóval, tejüveg burával, egy-két pici lepattogzással, de szép állapotban / Hand painted William Goebel porcelain lamp with glass shade, and a clown shaped ink well and pen stand, with some small faults, otherwise good condition. 36cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF