Porzellan

Zahl der Lose: 229

Gyerekek, 3db kézzel festett, jelzett porcelánfigura (Hollóháza, Aquincum) /  Kids, hand painted porcelain figures
11265.

Gyerekek, 3db kézzel festett, jelzett porcelánfigura (Hollóháza, Aquincum) /
Kids, hand painted porcelain figures

Rufpreis:
1 400 HUF

Sétálók, 3db kézzel festett, jelzett porcelánfigura (Hollóháza, Aquincum) /  Walking, hand painted porcelain figures
11266.

Sétálók, 3db kézzel festett, jelzett porcelánfigura (Hollóháza, Aquincum) /
Walking, hand painted porcelain figures

Rufpreis:
2 400 HUF

Aquincum porcelán kakas 2 db, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:5 és 7 cm / Aquincum chinaware cocks in flawless condition.
11267.

Aquincum porcelán kakas 2 db, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:5 és 7 cm /
Aquincum chinaware cocks in flawless condition.

Rufpreis:
800 HUF

Jelzett aquincumi szuvenír tálka a vöröscsillagos Parlament látképével /  Budapest souvenire plate with the view of the Parliament with the communist red star on top, 9cm
11268.

Jelzett aquincumi szuvenír tálka a vöröscsillagos Parlament látképével /
Budapest souvenire plate with the view of the Parliament with the communist red star on top, 9cm

Rufpreis:
800 HUF

Cca 1910 Hüttl Tivadar: Süteményestál, kézzel festett, hibátlan állapotban, 39 cm átmérővel
11269.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kézzel festett, aranyozott, jelzett Langewiesen porcelán ékszertartó dobozka /  Painted gold plated Langewiesen jewellery box, 8x4cm
11271.

Kézzel festett, aranyozott, jelzett Langewiesen porcelán ékszertartó dobozka /
Painted gold plated Langewiesen jewellery box, 8x4cm

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

11272.

Rufpreis:
800 HUF

Dorohoi szerelmesek, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm/ Romanian porcelain figure
11273.

Rufpreis:
800 HUF

11274.

Matricás, jelzett, Apulum porcelán teáskanna /
Tea kettle, 23cm

Rufpreis:
800 HUF

Va Bene 6 személyes porcelán kávéskészlet fém állvánnyal /  Va Bene coffee set
11275.

Va Bene 6 személyes porcelán kávéskészlet fém állvánnyal /
Va Bene coffee set

Rufpreis:
800 HUF

Arpo román kobaltkék váza, jelzett, hibátlan, matricás, m:31 cm
11276.

Rufpreis:
1 600 HUF

1935-1937 Nagyméretű, kézzel festett, jelzett William Goebel porcelán lámpa bohóc formájú tinta- és tolltartóval, tejüveg burával, egy-két pici lepattogzással, de szép állapotban /  Hand painted William Goebel porcelain lamp with glass shade, and a clown shaped ink well and pen stand, with some small faults, otherwise good condition. 36cm
11277.

1935-1937 Nagyméretű, kézzel festett, jelzett William Goebel porcelán lámpa bohóc formájú tinta- és tolltartóval, tejüveg burával, egy-két pici lepattogzással, de szép állapotban /
Hand painted William Goebel porcelain lamp with glass shade, and a clown shaped ink well and pen stand, with some small faults, otherwise good condition. 36cm

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF