Porzellan

Zahl der Lose: 229

Reichenbach kávéskészlet, jelzett, matricás, hibátlan/ Porcelain coffe set from Germany
11290.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Capodimonte rózsa, kézzel festett, apró lepattanásokkal, jelzett, 6×5 cm
11291.

Rufpreis:
800 HUF

Rosenthal váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 17 cm, d:16 cm
11292.

Rufpreis:
6 000 HUF

11293.

Apró virágokkal díszített hiányos Bavaria porcelán kávéskészlet /
Not complete Bavaria chinaware coffee set

Rufpreis:
2 800 HUF

Román Regal márkájú mokkás készlet, jelzett, hibátlan, matricás/ Porcelain caffee set
11294.

Rufpreis:
3 000 HUF

11295.

Rufpreis:
12 000 HUF

Háború előtti szép VIktoria cseh porcelán kávéskészlet töredék. 3 csésze 5 alj, kiöntő
11296.

Rufpreis:
2 000 HUF

11297.

Rufpreis:
1 000 HUF

11298.

cca 1900 6db Szolidan aranyozott cseh porcelán lapostányér és 2db süteményes /
Czechslovakian chinaware plates

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1900 Századfordulós jelzett karlsbadi porcelán levesestál hozzávaló 5 db tányérral / Karlsbad china soup-pan with 5 plates
11299.

Rufpreis:
1 200 HUF

11300.

Kézzel festett sorszámozott jelzett Tertia porcelán kaspó /
Handpainted numbered Tertia chinaware pot 15cm d: 17cm

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

11301.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF