Porzellan Zahl der Lose: 229
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
660393
11290
185
Reichenbach kávéskészlet, jelzett, matricás, hibátlan/ Porcelain coffe set from Germany
628877
11291
185
Capodimonte rózsa, kézzel festett, apró lepattanásokkal, jelzett, 6×5 cm
607237
11292
185
Rosenthal váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 17 cm, d:16 cm
561009
11293
185
648529
11294
185
Román Regal márkájú mokkás készlet, jelzett, hibátlan, matricás/ Porcelain caffee set
566254
11295
185
523418
11296
185
Háború előtti szép VIktoria cseh porcelán kávéskészlet töredék. 3 csésze 5 alj, kiöntő
518654
11297
185
510853
11298
185
678459
11299
185
cca 1900 Századfordulós jelzett karlsbadi porcelán levesestál hozzávaló 5 db tányérral / Karlsbad china soup-pan with 5 plates
518677
11300
185
4800
Kézzel festett sorszámozott jelzett Tertia porcelán kaspó / Handpainted numbered Tertia chinaware pot 15cm d: 17cm
557572
11301
185
Bavaria porcelán levesestál, kézzel festett, gazdagon díszített, hibátlan, jelzett, 24×29 cm / Handpainted chinaware soup bowl
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF