Porzellan Zahl der Lose: 229
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
659929
11217
185
Zsolnay váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:12 cm/ Zsolnay porcelain vase
635718
11218
185
38000
Zsolnay pillangó mintás mokkás 12 személyes készlet, kézzel festett, hibátlan, jelzett / Zsolnay coffee set in flawless condition
525932
11219
185
497423
11220
185
658785
11221
185
Zsolnay arany szélű hiányos kávéskészlet, jelzett, apró lepattanásokkal
659931
11222
185
Kézzel festett jelzett Zsolnay porcelán kutya figura, hibátlan, jelzett / Handpainted Zsolnay chinaware dog figure 7x12cm 658770
11223
185
2200
Zsolnay arany szélű hiányos étkészlet, jelzett, hibátlan, 2 db tál, 3 db mélytányér, 4 db lapostányér, 1db levese tál, 1 db fűszertartó, összesen: 11 db 634231
11224
185
22000
Zsolnay sárga rózsás hiányos étkészlet, matricás, jelzett, hibátlan, összesen:25 db (7 lapos és 7 süteményes) / Zsolnay dinner set, not complete
673640
11225
185
Zsolnay eozin mázas kislány, jelzett, sérült / Zsolnay Chinaware figure with eozen cover m:11 cm 673550
11226
185
Zsolnay eozin mázas rákos tál, jelzett, hibátlan / Zsolnay Chinaware jug with eozen cover d:17 cm 673544
11227
185
Zsolnay zöld eozin mázas labdás kisfiú, jelzett, hibátlan, m:13 cm / Zsolnay eosin figure 673531
11228
185
Zsolnay zöld eozin mázas Zsolnay Miklós büszt, jelzett, hibátlan, m:15 cm / Zsolnay eosin bust
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF