Porzellan

Zahl der Lose: 229

11217.

Rufpreis:
2 800 HUF

Zsolnay pillangó mintás mokkás 12 személyes készlet, kézzel festett, hibátlan, jelzett / Zsolnay coffee set in flawless condition
11218.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

11219.

Kézzel festett eosin mázas jelzett Zsolnay porcelán dzsámi apró javítható hibával /
Handpainted Zsolnay chinaware mosque with esoin cover (small fault) 14cm

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

11220.

Jelzett Zsolnay eozin mázas kút figura /
Zsolnay chinaware figure with eozen cover 14cm

Rufpreis:
2 800 HUF

Zsolnay arany szélű hiányos kávéskészlet, jelzett, apró lepattanásokkal
11221.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kézzel festett jelzett Zsolnay porcelán kutya figura, hibátlan, jelzett / Handpainted Zsolnay chinaware dog figure 7x12cm
11222.

Rufpreis:
2 400 HUF

Zsolnay arany szélű hiányos étkészlet, jelzett, hibátlan, 2 db tál, 3 db mélytányér, 4 db lapostányér, 1db levese tál, 1 db fűszertartó, összesen: 11 db
11223.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Zsolnay sárga rózsás hiányos étkészlet, matricás, jelzett, hibátlan, összesen:25 db (7 lapos és 7 süteményes) / Zsolnay dinner set, not complete
11224.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Zsolnay eozin mázas kislány, jelzett, sérült / Zsolnay Chinaware figure with eozen cover m:11 cm
11225.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zsolnay eozin mázas rákos tál, jelzett, hibátlan / Zsolnay Chinaware jug with eozen cover d:17 cm
11226.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Zsolnay zöld eozin mázas labdás kisfiú, jelzett, hibátlan, m:13 cm / Zsolnay eosin figure
11227.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zsolnay zöld eozin mázas Zsolnay Miklós büszt, jelzett, hibátlan, m:15 cm / Zsolnay eosin bust
11228.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF