Porzellan Zahl der Lose: 229
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
607115
11278
185
Román porcelán kosár, áttört, fonott mintával, matricás, aranyozott széllel, hibátlan, jelzett, d:21 cm, m:7 cm
469907
11279
185
24000
619974
11280
185
1931-1946 Kék virágokkal díszített, 1382 formatípusú, jelzett Porzellanfabrik Arzberg porcelán teáskészlet 2db kiöntővel, 4db csészével és aljjal és egy cukortartóval / Porzellanfabrik Arzberg porcelain tea set of the 1382 form with a kettle, milk jug, sugar bowl and 4 cups with saucers
652084
11281
185
Kalapos hölgy. Jelzett román porcelán figura, hibátlan, kézzel festett, m:23 cm / Porcelain figure
652224
11282
185
Lepkék. Jelzett román porcelán figura, hibátlan, kézzel festett, m:12 cm / Porcelain figures
652115
11283
185
Lépő hölgy. Jelzett román porcelán figura, sérült hátul, kézzel festett, m:23 cm / Porcelain figure
673027
11284
185
Delft Boch kis tálka, matricás, jelzett, d:11 cm / Handpainted chinaware bowl
678397
11285
185
Vitorláshajó asztali lámpa, jelzett német, sérült, hiányos, h:18 cm, m:21 cm 678388
11286
185
Világítótorony asztali lámpa, jelzett német, hibátlan, hiányos, m:24 cm
541115
11287
185
Cca 1960 Sitzendorf porcelán, női bohócot ábrázoló kis tálka, sz:11 cm. 535783
11288
185
Kézzel festett Royal Doux porcelán matróz figura / Handpainted Royal Doux chinaware sailor figure 16cm 538872
11289
185
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF