Porzellan

Zahl der Lose: 229

Román porcelán kosár, áttört, fonott mintával, matricás, aranyozott széllel, hibátlan, jelzett, d:21 cm, m:7 cm
11278.

Rufpreis:
2 400 HUF

11279.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

1931-1946 Kék virágokkal díszített, 1382 formatípusú, jelzett Porzellanfabrik Arzberg porcelán teáskészlet 2db kiöntővel, 4db csészével és aljjal és egy cukortartóval /  Porzellanfabrik Arzberg porcelain tea set of the 1382 form with a kettle, milk jug, sugar bowl and 4 cups with saucers
11280.

1931-1946 Kék virágokkal díszített, 1382 formatípusú, jelzett Porzellanfabrik Arzberg porcelán teáskészlet 2db kiöntővel, 4db csészével és aljjal és egy cukortartóval /
Porzellanfabrik Arzberg porcelain tea set of the 1382 form with a kettle, milk jug, sugar bowl and 4 cups with saucers

Rufpreis:
12 000 HUF

Kalapos hölgy. Jelzett román porcelán figura, hibátlan, kézzel festett, m:23 cm / Porcelain figure
11281.

Rufpreis:
1 400 HUF

Lepkék. Jelzett román porcelán figura, hibátlan, kézzel festett, m:12 cm / Porcelain figures
11282.

Rufpreis:
800 HUF

Lépő hölgy. Jelzett román porcelán figura, sérült hátul, kézzel festett, m:23 cm / Porcelain figure
11283.

Rufpreis:
1 600 HUF

Delft Boch kis tálka, matricás, jelzett, d:11 cm / Handpainted chinaware bowl
11284.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vitorláshajó asztali lámpa, jelzett német, sérült, hiányos, h:18 cm, m:21 cm
11285.

Rufpreis:
1 000 HUF

Világítótorony asztali lámpa, jelzett német, hibátlan, hiányos, m:24 cm
11286.

Rufpreis:
1 000 HUF

Cca 1960 Sitzendorf porcelán, női bohócot ábrázoló kis tálka, sz:11 cm.
11287.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kézzel festett Royal Doux porcelán matróz figura / Handpainted Royal Doux chinaware sailor figure 16cm
11288.

Kézzel festett Royal Doux porcelán matróz figura /
Handpainted Royal Doux chinaware sailor figure 16cm

Rufpreis:
4 000 HUF

11289.

Jelzett kolozsvári porcelán rózsa apró lepattogzásokkal /
Cluj-Napoca chinaware rose with small faults 6cm

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF