Porzellan

Zahl der Lose: 229

Táncosnő, kézzel festett figura /  Dancer, hand painted figure, 16cm
11326.

Táncosnő, kézzel festett figura /
Dancer, hand painted figure, 16cm

Rufpreis:
800 HUF

Mary Poppins, kézzel festett, jelzett, porcelán figura /  Hand painted figure, 18cm
11327.

Mary Poppins, kézzel festett, jelzett, porcelán figura /
Hand painted figure, 18cm

Rufpreis:
800 HUF

2db, kézzel festett, porcelán madárfigura /  Hand painted porcelain birds, 9cm, 12cm
11328.

2db, kézzel festett, porcelán madárfigura /
Hand painted porcelain birds, 9cm, 12cm

Rufpreis:
1 000 HUF

Kézzel festett, régi, kis csupor (apró csorbulással) /  Hand painted vintage porcelain jar (with minor fault)
11329.

Kézzel festett, régi, kis csupor (apró csorbulással) /
Hand painted vintage porcelain jar (with minor fault)

Rufpreis:
1 000 HUF

Huszár a lovon, porcelán figura jelzés nélkül (apró sérüléssel) /  Hussar on horse, porcelain figure (with minor fault), 26x18x9cm
11330.

Huszár a lovon, porcelán figura jelzés nélkül (apró sérüléssel) /
Hussar on horse, porcelain figure (with minor fault), 26x18x9cm

Rufpreis:
1 000 HUF

Nagyméretű, kézzel festett, aranyozott, kínai jelenteket ábrázoló porcelán váza /  Large, hand painted, gold plated china vase with Chinese scenes, 35cm
11331.

Nagyméretű, kézzel festett, aranyozott, kínai jelenteket ábrázoló porcelán váza /
Large, hand painted, gold plated china vase with Chinese scenes, 35cm

Rufpreis:
10 000 HUF

2db kézzel festett figura, jelzés nélkül /  Hand painted porcelain figures, 10-12cm
11332.

2db kézzel festett figura, jelzés nélkül /
Hand painted porcelain figures, 10-12cm

Rufpreis:
1 200 HUF

2db kézzel festett jelzett porcelán figura (az egyiken apró hibák) /  Hand painted porcelain figures (one with faults), 12-17cm
11333.

2db kézzel festett jelzett porcelán figura (az egyiken apró hibák) /
Hand painted porcelain figures (one with faults), 12-17cm

Rufpreis:
1 000 HUF

3db kézzel festett jelzett porcelán figura /  Hand painted porcelain figures, 13cm
11334.

3db kézzel festett jelzett porcelán figura /
Hand painted porcelain figures, 13cm

Rufpreis:
1 200 HUF

Porcelán  figurák és egy mini kulacs összesen: 6 db, jelzettek, hibátlanok, kézzel festettek, m:6-14 cm
11335.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kis porcelántétel: matricás díszítésű ékszeres dobozka Kékestetőről, és egy tojás alakú bonbonier Witeg-Kőporc jelzéssel /  Porcelain lot, 6x6x4cm, 10x7x6cm
11336.

Kis porcelántétel: matricás díszítésű ékszeres dobozka Kékestetőről, és egy tojás alakú bonbonier Witeg-Kőporc jelzéssel /
Porcelain lot, 6x6x4cm, 10x7x6cm

Rufpreis:
800 HUF

Beethoven, részben biszkvit porcelán mellszobor /  Beethoven, partly bisque porcelain bust, 21cm
11337.

Beethoven, részben biszkvit porcelán mellszobor /
Beethoven, partly bisque porcelain bust, 21cm

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF