Porzellan Zahl der Lose: 229
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
654829
11326
185
Táncosnő, kézzel festett figura / Dancer, hand painted figure, 16cm
654835
11327
185
Mary Poppins, kézzel festett, jelzett, porcelán figura / Hand painted figure, 18cm
654840
11328
185
2db, kézzel festett, porcelán madárfigura / Hand painted porcelain birds, 9cm, 12cm
640342
11329
185
Kézzel festett, régi, kis csupor (apró csorbulással) / Hand painted vintage porcelain jar (with minor fault)
640334
11330
185
Huszár a lovon, porcelán figura jelzés nélkül (apró sérüléssel) / Hussar on horse, porcelain figure (with minor fault), 26x18x9cm
633286
11331
185
Nagyméretű, kézzel festett, aranyozott, kínai jelenteket ábrázoló porcelán váza / Large, hand painted, gold plated china vase with Chinese scenes, 35cm
633319
11332
185
2db kézzel festett figura, jelzés nélkül / Hand painted porcelain figures, 10-12cm
633329
11333
185
2db kézzel festett jelzett porcelán figura (az egyiken apró hibák) / Hand painted porcelain figures (one with faults), 12-17cm
633334
11334
185
3db kézzel festett jelzett porcelán figura / Hand painted porcelain figures, 13cm
637077
11335
185
Porcelán figurák és egy mini kulacs összesen: 6 db, jelzettek, hibátlanok, kézzel festettek, m:6-14 cm
673631
11336
185
Kis porcelántétel: matricás díszítésű ékszeres dobozka Kékestetőről, és egy tojás alakú bonbonier Witeg-Kőporc jelzéssel / Porcelain lot, 6x6x4cm, 10x7x6cm
676994
11337
185
Beethoven, részben biszkvit porcelán mellszobor / Beethoven, partly bisque porcelain bust, 21cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF