Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 396
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
671354
10076
185
G. Nagy Nóra: Dunakanyar. Akvarell, papír, üvegezett jó keretben 52×70 cm
675515
10077
185
Göldner Tibor (1929-): Káprázat - Akt linómetszet-papír, jelzett, keretben 40x52 cm 677608
10078
185
9500
Görög Rezső (1930-): Duna. Rézkarc, papír, jelzett, 49×89 cm
671288
10079
185
Gráber jelzéssel: Tájkép. Olaj, farost, 34×54 cm
677438
10080
185
Gyapay jelzéssel: Folyóparton. Olaj, vászon, apróbb sérülések, keretben 69×89 cm
673482
10081
185
Gyémánt László (1935-): Lány portré 79. Ceruza, papír, jelzett, 29×29 cm
640313
10082
185
Győry 976 jelzéssel: Vitorláshal. Linómetszet, 39x26cm 673495
10083
185
24000
Haranghy Jenő (1894-1951): Erdei táj. Akvarell, papír, jelzett 35x28 cm
672719
10084
185
Hende Vince (1892-1957): Férfiportré. Ceruza, papír, apró szakadás, 46×36 509770
10085
185
2200
Héra Gyula jelzéssel: Női portré kékben, olaj-farost 50x70cm
675752
10086
185
14000
Hincz jelzéssel: Szerelmesek. Tus, papír, új üvegezett keretben, 30x23 cm
543946
10087
185
Hoch István (építész): Wien, tus, papír, karton, jelzett 16×21 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF