Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 396

G. Nagy Nóra: Dunakanyar. Akvarell, papír, üvegezett jó keretben 52×70 cm
10076.

Rufpreis:
6 000 HUF

Göldner Tibor (1929-): Káprázat - Akt linómetszet-papír, jelzett, keretben 40x52 cm
10077.

Rufpreis:
3 000 HUF

Görög Rezső (1930-): Duna. Rézkarc, papír, jelzett, 49×89 cm
10078.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Gráber jelzéssel: Tájkép. Olaj, farost, 34×54 cm
10079.

Rufpreis:
4 000 HUF

Gyapay jelzéssel: Folyóparton. Olaj, vászon, apróbb sérülések, keretben 69×89 cm
10080.

Rufpreis:
6 000 HUF

Gyémánt László (1935-): Lány portré 79. Ceruza, papír, jelzett, 29×29 cm
10081.

Rufpreis:
12 000 HUF

Győry 976 jelzéssel: Vitorláshal. Linómetszet, 39x26cm
10082.

Rufpreis:
1 000 HUF

Haranghy Jenő (1894-1951): Erdei táj. Akvarell, papír, jelzett 35x28 cm
10083.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Hende Vince (1892-1957): Férfiportré. Ceruza, papír, apró szakadás, 46×36
10084.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Héra Gyula jelzéssel: Női portré kékben, olaj-farost 50x70cm
10085.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Hincz jelzéssel: Szerelmesek. Tus, papír, új üvegezett keretben, 30x23 cm
10086.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Hoch István (építész): Wien, tus, papír, karton, jelzett 16×21 cm.
10087.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF