Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 396

Kádár Katalin (1951-): Üvegek. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 40×49 cm
10100.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Kádas István (1941-): Nyilas. C-print 1/100, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×17 cm
10101.

Rufpreis:
1 000 HUF

10102.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kerny István (1879-1963): 13db, különleges eljárással készült grafika, 15x11-25x36cm
10104.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kékesi László (1919-1993): Mediflex, rézkarc-papír, jelzett kis szériás emléklapon alkalmi bélyegzéssel 15x21 cm
10105.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kékesi László (1919-1993): Mediflex rézkarc-papír kis szériás emléklapon alkalmi bélyegzéssel 15x21 cm
10106.

Rufpreis:
1 000 HUF

10107.

Rufpreis:
1 000 HUF

10108.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kéri Imre (1945-): Csend. Rézkarc (16/50), papír, üvegezett keretben 37×47 cm
10109.

Rufpreis:
5 000 HUF

K. Irén 1916 jelzéssel: Falusi idill, olaj-vászon, 40,5x81cm, keretben
10110.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Kismarty Lechner Ödön (1916-2001): Folyó parti ház. Ceruza. Papír, jelzett,  28×36 cm
10111.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kismarty Lechner Ödön (1916-2001):Sarok garnitúra 1935. Tanulmány rajz. Vegyes technika, papír, jelzett, 34×31 cm
10112.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF