Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 396
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
655902
10100
185
Kádár Katalin (1951-): Üvegek. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 40×49 cm
620276
10101
185
Kádas István (1941-): Nyilas. C-print 1/100, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×17 cm
496289
10102
185
Kárpáti Gusztáv jelzéssel: Porté, olaj-farost, keretben 40x50 cm 672467
10104
185
Kerny István (1879-1963): 13db, különleges eljárással készült grafika, 15x11-25x36cm 343086
10105
185
Kékesi László (1919-1993): Mediflex, rézkarc-papír, jelzett kis szériás emléklapon alkalmi bélyegzéssel 15x21 cm 343040
10106
185
Kékesi László (1919-1993): Mediflex rézkarc-papír kis szériás emléklapon alkalmi bélyegzéssel 15x21 cm 343041
10107
185
Kékesi László (1919-1993): Mediflex rézkarc-papír kis szériás emléklapon alkalmi bélyegzéssel 15x21 cm 343038
10108
185
Kékesi László (1919-1993): Mediflex rézkarc-papír kis szériás emléklapon alkalmi bélyegzéssel 15x21 cm 677950
10109
185
Kéri Imre (1945-): Csend. Rézkarc (16/50), papír, üvegezett keretben 37×47 cm
536587
10110
185
K. Irén 1916 jelzéssel: Falusi idill, olaj-vászon, 40,5x81cm, keretben
644913
10111
185
Kismarty Lechner Ödön (1916-2001): Folyó parti ház. Ceruza. Papír, jelzett, 28×36 cm
672421
10112
185
Kismarty Lechner Ödön (1916-2001):Sarok garnitúra 1935. Tanulmány rajz. Vegyes technika, papír, jelzett, 34×31 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF