Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 396
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
603715
10161
185
Molnár Tibor: Bucsuban 1929. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett keretben 25×18 cm
608697
10162
185
7500
Mühlbeck Károly (1869-1943): Illusztrációk 4db Gárdonyi Géza: Göre Gábor bíró úr sorozatából, tus, papír, jelzett 1db, (4)× 10×8 cm 678789
10163
185
Mühlbeck Károly (1869-1943): Illusztrációk 4db Gárdonyi Géza: Göre Gábor bíró úr sorozatából, tus, papír, jelzett 1db, (4)× 10×8 cm
610668
10164
185
6500
M. Vegboom jelzéssel: Holland táj. Akvarell, papír, üvegezett keretben 52×37 cm
643882
10165
185
Nagy Zs. jelzéssel: Kis ház téli naplementében. Tempera, papír, üvegezett keretben, 17x23,5cm 673125
10166
185
Négely Rudolf: Katamarán. Olaj, farost, jelzett, 49×33 cm 602363
10167
185
N. Mónus Teréz (1948-): Ló fej. Olaj, farost, jelzett, 30×20 cm
629876
10168
185
N. Mónus Teréz (1948-): Madárka. Olaj, farost, jelzett, 20×30 cm
677921
10169
185
Nuridzsány Zoltán (1925-1974): Falu vége. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 57×47 cm 628888
10170
185
48000
Oláh Jolán (1932-2005): "Mégsem ojan aminek Elképzeltem". Olaj, vászon, jelzés nélkül, keretben 70×90 cm
671687
10171
185
Orbán jelzéssel: Szőlős csendélet. Olaj, vászon, sérült, antik üvegezett keretben 34×42 cm
674879
10172
185
14000
Orosz Balázs (1964-): A leláncolt Prométheusz. Olaj, farost, jelzett, 42×64 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF