Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 396
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
271420
10282
185
Vincze Lajos (1914-2002) Kellemetlen szituáció tus-papír rajz, szignált, 15x22cm
259212
10283
185
Vincze Lajos (1914-2002): Politikai karikatura a Magyar Hirlap számára tus-papír, szignált 15x25 cm
671005
10284
185
V. Seidelhuber jelzéssel: Fregatt. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben 43×60 cm
671012
10285
185
V. Seidelhuber jelzéssel: Fregatt. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben 52×46 cm
671251
10287
185
Wekethy jelzéssel: Női akt. Olaj, karton, 40×50 cm
655973
10288
185
Wéber József: Lékai kapu. Aquatinta, papír, jelzett, üvegezett keretben 20×29 cm
671618
10289
185
Zajácz Tamás (1952-): Tanya. Bőrkép, farost, jelzett hátul, 43×38 cm
344088
10290
185
Zombory Lajos (1867-1933): Férfi akt, jelzett, ceruza-papír, 30x45 cm
344070
10291
185
3400
Zombory Lajos (1867-1933): Huszárok tanulmány, jelzett ceruza-papír, 39x28 cm 656830
10292
185
Zádor István(1882-1963): Pipázó juhász. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 60×46 cm
652805
10293
185
5500
Zórád jelzéssel: Mosó asszonyok a hídnál. Olaj, farost, keretben 49×60 cm
297951
10294
185
1941 Ismeretlen jelzésel: Ámor rézkarc esküvői üdvözlőkártyaként 11x16 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF