Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 396

Vincze Lajos (1914-2002) Kellemetlen szituáció tus-papír rajz, szignált, 15x22cm
10282.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vincze Lajos (1914-2002): Politikai karikatura a Magyar Hirlap számára tus-papír, szignált 15x25 cm
10283.

Rufpreis:
1 000 HUF

V. Seidelhuber jelzéssel: Fregatt. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben 43×60 cm
10284.

Rufpreis:
4 000 HUF

V. Seidelhuber jelzéssel: Fregatt. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben 52×46 cm
10285.

Rufpreis:
5 000 HUF

Wekethy jelzéssel: Női akt. Olaj, karton, 40×50 cm
10287.

Rufpreis:
4 000 HUF

Wéber József: Lékai kapu. Aquatinta, papír, jelzett, üvegezett keretben 20×29 cm
10288.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zajácz Tamás (1952-): Tanya. Bőrkép, farost, jelzett hátul, 43×38 cm
10289.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zombory Lajos (1867-1933): Férfi akt, jelzett, ceruza-papír, 30x45 cm
10290.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zombory Lajos (1867-1933): Huszárok tanulmány, jelzett ceruza-papír, 39x28 cm
10291.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Zádor István(1882-1963): Pipázó juhász. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 60×46 cm
10292.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zórád jelzéssel: Mosó asszonyok a hídnál. Olaj, farost, keretben 49×60 cm
10293.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

1941 Ismeretlen jelzésel: Ámor rézkarc esküvői üdvözlőkártyaként 11x16 cm
10294.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF