Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 396
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
427047
10295
185
Ismeretlen jelzéssel: szénrajz nylonfóliával bevonva, keretben 40x55 cm
536532
10296
185
Ismeretlen jelzéssel: A Schloß Homburg konyhája, rézkarc-papír, 24x14,5cm
676705
10297
185
Ismeretlen alkotó: Vázlat füzet. Tus, színes ceruza, papír, jelzés nélkül, összesen: 8 db, 17×11 cm
677292
10298
185
Ismeretlen alkotó: Viharos tenger. Olaj, vászon-karton, 47×57 cm 676526
10299
185
9500
Ismeretlen alkotó: Kapáló lány. Olaj, vászon, jelzés nélkül, keretben 61×46 cm 678341
10300
185
Ismeretlen alkotó: 3 db Saponár reklám. Tus-akvarell, papír-karton, 13×19 cm
676227
10301
185
22000
546284
10302
185
Ismeretlen alkotó: Virágok, gobelin, üvegezett keret, 37×29 cm
653220
10303
185
3800
Ismeretlen cigány festő: Mária a kis Jézussal. Ikon. Olaj, fa, jelzés nélkül, több repedéssel 27×24 cm
678055
10304
185
Jelzés nélkül: Virágzó fa. Olaj, vászon, restaurált, szép keretben 65×40 cm 526205
10305
185
Jelzés nélkül: Orgonacsokor, tempera-selyem, üvegezett keretben 32x39cm
677926
10306
185
Jelzés nélkül: Hegyvidék. Olaj, karton, üvegezett keretben 40×51 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF