Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 396

Sugár Gábor (1976) Bodnár István díjas festő: Kaleidoszkóp, vegyes technika, márványpapír kartonra kasírozva, jelzett, 70x50 cm
10234.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Surányi Nándor: Disznóölés. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 41×52 cm
10235.

Rufpreis:
3 000 HUF

Sutyi jelzéssel: Endrének. Rézkarc, papír, 19×29 cm
10236.

Rufpreis:
2 800 HUF

Szabó jelzéssel: Domboldal. Fametszet, papír, apró gyűrődések, 29×23 cm
10237.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szabó jelzéssel: A  kerítésnél. Fametszet, papír, apró gyűrődések, 23×29 cm
10238.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szabó János (1942): Abházfalu. Tempera, papír, jelzett, paszpartuzva, 50x60cm
10239.

Rufpreis:
2 000 HUF

1936 Szabó József: Duna-part olaj-vászon, jelzett, díszes keretben 66x77 cm
10240.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Szabó Mátyás: Vitorlás napnyugtában. Olaj, karton, jelzett, antik keretben 38×49 cm
10241.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Széghy Hédy jelzéssel: Nő kutyákkal 1932. Ceruza, papír, paszpartuban, 19×13 cm
10242.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Szegvári Károly (1920-2002): Elhagyott tanya. Olaj, műanyaglemez- farost, jelzett, apró karcolással, sérült keretben 44×93 cm
10243.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10244.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Szegvári Károly (1920-2002): Tanya. Olaj, műanyaglemez, jelzett, keretben, 52×73 cm
10245.

Rufpreis:
25 000 HUF
67,75
78,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF