Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 396
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
572360
10234
185
Sugár Gábor (1976) Bodnár István díjas festő: Kaleidoszkóp, vegyes technika, márványpapír kartonra kasírozva, jelzett, 70x50 cm
677614
10235
185
Surányi Nándor: Disznóölés. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 41×52 cm
653323
10236
185
Sutyi jelzéssel: Endrének. Rézkarc, papír, 19×29 cm
673079
10237
185
Szabó jelzéssel: Domboldal. Fametszet, papír, apró gyűrődések, 29×23 cm
673072
10238
185
Szabó jelzéssel: A kerítésnél. Fametszet, papír, apró gyűrődések, 23×29 cm
589737
10239
185
Szabó János (1942): Abházfalu. Tempera, papír, jelzett, paszpartuzva, 50x60cm
389013
10240
185
24000
1936 Szabó József: Duna-part olaj-vászon, jelzett, díszes keretben 66x77 cm
678332
10241
185
9500
Szabó Mátyás: Vitorlás napnyugtában. Olaj, karton, jelzett, antik keretben 38×49 cm
653161
10242
185
5500
Széghy Hédy jelzéssel: Nő kutyákkal 1932. Ceruza, papír, paszpartuban, 19×13 cm
658471
10243
185
22000
Szegvári Károly (1920-2002): Elhagyott tanya. Olaj, műanyaglemez- farost, jelzett, apró karcolással, sérült keretben 44×93 cm
491562
10244
185
22000
632757
10245
185
25000
Szegvári Károly (1920-2002): Tanya. Olaj, műanyaglemez, jelzett, keretben, 52×73 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF