Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 396
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
661611
10357
185
Olvashatatlan jelzéssel: Alpesi ház. Rézkarc, papír, 28×40 cm
677459
10358
185
Fired jelzéssel: Napozó akt. Olaj, karton, keretben 48×48 cm
541764
10359
185
Olvashatatlan jelzéssel - Pásztor az erdőben, rézkarc 28×36 cm.Üvegezett keretben.
541734
10360
185
Olvashatatlan jelzéssel - Fő tér,fametszet 43×34 cm. Üvegezett keretben.
656616
10361
185
Haranghy Jenő (1894-1951): Hortobágyi csikós. Rézkarc, jelzett, üvegezett keretben 37×50 cm 661382
10362
185
Olvashatatlan jelzéssel: Cseppek. Kollázs, papír, 40×30 cm
661788
10363
185
Olvashatatlan jelzéssel: Cím nélkül. Monotípia, papír, gyűrött, 50×68 cm
656449
10364
185
Olvashatatlan jelzéssel: Balaton part. Pasztell, papír, 30×41 cm
677568
10365
185
Olvashatatlan jelzéssel: Modern tájkép. Olaj, vászon, 31×50 cm
677522
10366
185
Olvashatatlan jelzéssel: Hegyi folyó. Olaj, vászon, keretben 70×55 cm
677800
10367
185
19000
Olvashatatlan jelzéssel: Nő almás kosárral. Olaj, karton, szép antik keretben 63×47 cm
656587
10368
185
Olvashatatlan jelzéssel: Pozsony. Linometszet, papír, keretben 39×90 cm, több helyen piszkos/ Bratislava 1976, linocut Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF