Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 396

Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Akvarell, papír, 35×25 cm
10369.

Rufpreis:
1 800 HUF

10370.

Rufpreis:
6 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: A Tanácsköztársaság kikiáltása, Kun Béla Miskolcon... Rézkarc, papír, 39,5x56cm
10371.

Rufpreis:
1 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 53×30 cm
10372.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Pénzjegynyomda. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 448×38 cm
10373.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Olvashatatlan jelzéssel: Svájci táj. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 39x49cm
10374.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Olvashatatlan jelzéssel: Munkás férfi. Ceruza, papír-karton, 29×20 cm
10375.

Rufpreis:
800 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Kalapos férfi. Ceruza, papír, 43×31 cm
10376.

Rufpreis:
1 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Fák az út mentén. Pasztell, papír-karton, üvegezett keretben 56×46 cm
10377.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Olvashatatlan jelzéssel: Óbuda 1972. Rézkarc, papír, 29×39 cm
10378.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Olvashatatlan jelzéssel: Ördögszekér. Színezett rézkarc, papír, 35×37 cm
10379.

Rufpreis:
1 400 HUF

Haranghy Jenő (1894-1951): Csikós. Rézkarc, papír, apró hibákkal, 24×30 cm
10380.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF