Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 396
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
656658
10369
185
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Akvarell, papír, 35×25 cm
408868
10370
185
660541
10371
185
Olvashatatlan jelzéssel: A Tanácsköztársaság kikiáltása, Kun Béla Miskolcon... Rézkarc, papír, 39,5x56cm 673174
10372
185
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 53×30 cm
673168
10373
185
Olvashatatlan jelzéssel: Pénzjegynyomda. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 448×38 cm
655703
10374
185
5500
Olvashatatlan jelzéssel: Svájci táj. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 39x49cm
673054
10375
185
Olvashatatlan jelzéssel: Munkás férfi. Ceruza, papír-karton, 29×20 cm
653230
10376
185
Olvashatatlan jelzéssel: Kalapos férfi. Ceruza, papír, 43×31 cm
653142
10377
185
7500
Olvashatatlan jelzéssel: Fák az út mentén. Pasztell, papír-karton, üvegezett keretben 56×46 cm
653306
10378
185
2200
Olvashatatlan jelzéssel: Óbuda 1972. Rézkarc, papír, 29×39 cm
650616
10379
185
Olvashatatlan jelzéssel: Ördögszekér. Színezett rézkarc, papír, 35×37 cm
650601
10380
185
2200
Haranghy Jenő (1894-1951): Csikós. Rézkarc, papír, apró hibákkal, 24×30 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF