Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 396

10343.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül: No comment. (Hivatalosan: A gyertya.) Tűzzománc, fémlemez, modern új keretben, 20×22 cm
10344.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Udvarlás a patakparton. Festett selyemkép, karton, üvegezett keretben, foltos, 22×25 cm
10345.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül: Férfi portré, szénrajz 60x43cm
10347.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül: Ferenciek tere? Akvarell, papír, 28×18 cm
10349.

Rufpreis:
1 800 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Bányavidék. Linó, papír, 38×29 cm
10350.

Rufpreis:
1 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Évának. Színezett linó, papír, 34×29 cm
10351.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Kovács és a fiú. Olaj, fa, 29×26 cm
10352.

Rufpreis:
1 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Kutyus. Olaj, fa, keretben, 33×21 cm
10353.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Krokodil vadász. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben 33×26 cm
10354.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

1937 Azonosítatlan jelzéssel: Női portré olaj-vászon, 70x84 cm, sérült
10355.

Rufpreis:
12 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: A titkos átjáró. Olaj, karton, keretben 56×77 cm
10356.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF