Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 396
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
495499
10319
185
Jelzés nélkül: Női akt, szénrajz 60x43cm
653130
10320
185
Jelzés nélkül: Alpesi táj. Olaj, karton, régi keretben 35×40 cm
673060
10321
185
Jelzés nélkül: Kompozíció. Olaj, farost, 40×30 cm
672753
10322
185
Jelzés nélkül: Tisza. Olaj,vászon, hátoldalán Szontágh Tibor felirat és egy árverési csarnokos címke, keretben 77×58 cm
674000
10323
185
Jelzés nélkül: Kompozíciók. Akvarell, papír, 5 db rajz az A3 lapon
673639
10324
185
Jelzés nélkül: Kisvárosi kikötőben. Gouache, papír, kartonra kasírozva, igényes, üvegezett keretben, 48x38cm
656872
10325
185
Jelzés nélkül: Erdő részlet. Gouache, vászon, üvegezett keretben 28×37 cm 471639
10326
185
22000
Jelzés nélkül: Férfi portré Olaj, vászon. Keretben 40x50 cm
551271
10327
185
Jelzés nélkül: Férfi fej , olaj, karton, 50×34 cm
647708
10328
185
4400
Jelzés nélkül: Erdőrészlet. Olaj, farost, szép keretben 83×48 cm
674460
10329
185
Jelzés nélkül: Anya gyermekével a tóparton. Gouache, papír, üvegezett keretben, 28x36cm
495641
10330
185
Jelzés nélkül: Ülő Női akt, szénrajz 60x43cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF