Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 396
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
652707
10381
185
Olvashatatlan jelzéssel: Mediterrán ház. Olaj, vászon, 60×80 cm
650441
10382
185
Olvashatatlan jelzéssel: Erdőrészlet. Rézkar, papír, szakadás felül, 29×20 cm
673635
10383
185
Olvashatatlan jelzéssel: "Hüje Józsi". Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 25,5x19cm
604148
10384
185
Olvashatatlan jelzéssel: Im Spreewald Museum. Nyomat, papír, üvegezett keretben 13×17 cm
630822
10385
185
Olvashatatlan szignóval: Cím nélkül. Olaj, farost, 45×28 cm 645505
10386
185
Olvashatatlan jelzéssel: Tájkép. Olaj, farost, keretben 38×56 cm
671255
10387
185
Olvashatatlan jelzéssel: Beszélgetők. Olaj, fa, 27×17 cm
496189
10388
185
670981
10389
185
Olvashatatlan jelzéssel: Balaton part. Akvarell, papír, üvegezett keretben 37×47 cm
671032
10390
185
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, szép keretben, 47×36 cm
670984
10391
185
Olvashatatlan jelzéssel: Cigarettás csendélet. Olaj, karton, jó keretben 57×40 cm
674515
10392
185
Olvashatatlan jelzéssel: Szent Gellért szobor. Rézkarc, papír, üvegezett keretben 20×23 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF