Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 396
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
674520
10393
185
Olvashatatlan jelzéssel: Basel. Rézkarc, papír, üvegezett keretben 20×23 cm
671699
10394
185
Olvashatatlan jelzéssel: Udvarház. Színezett rézkarc, papír, üvegezett sérült keretben 31×37 cm
640054
10395
185
Gy. Molnár István (1933-): Virágültetés Hanoiban. Rézkarc, papír, jelzett, 34,5x48,5cm
640010
10396
185
640008
10397
185
671275
10398
185
Olvashatatlan jelzéssel: Vadász. Olaj, vászon, sérült, 24×18 cm
620367
10399
185
3200
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsokor. Olaj, farost, 30×40 cm
662117
10400
185
Olvashatatlan jelzéssel: Tokaj. Rézkarc, papír, üvegezett keretben 34×49 cm
541761
10401
185
660721
10402
185
Olvashatatlan jelzéssel: Balatoni vitorlások. Olaj, farost, keretben 54×66 cm
678815
10403
185
15db ex libris és egyéb alkalmazott grafikai lap, különféle technikákkal 671744
10404
185
900
3db jelzett grafika: ceruza, akvarell; és 1db nyomat, 24x33-29,5x42cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF