Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 396
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
495540
10270
185
Váradi jelzéssel: Idős asszony portré, szénrajz 60x43cm
495553
10271
185
Váradi jelzéssel: Női egész alakos akt, szénrajz 60x43cm
630758
10273
185
Várady jelzéssel: Udvar. Olaj, karton, 29×34 cm
495565
10274
185
Váradi jelzéssel: Ülő női akt, szénrajz 60x43cm
671169
10275
185
Vég jelzéssel: Alpesi táj. Olaj, farost, keretben 39×50 cm
628653
10276
185
17000
Végvári Tamás (1962-): Női fej. Olaj, műanyaglemez, jelzett, üvegezett keretben 36×44 cm
347448
10277
185
Ansichtskarten
Vén Zoltán (1941-): Dr. Tulp anatómiája rézkarc-papír kis szériás emléklapon alkalmi bélyegzéssel 15x21 cm 343051
10278
185
Vén Zoltán (1941-): Dr. Tulp anatómiája rézkarc-papír kis szériás emléklapon alkalmi bélyegzéssel 15x21 cm 653237
10279
185
V.G. jelzéssel: Apa és fia. Ceruza, papír, üvegezett keretben 29×23 cm
671371
10280
185
Vigh jelzéssel: Alpesi falu. Akvarell, papír, üvegezett keretben 72×56 cm
671387
10281
185
Vigh jelzéssel: Fő tér. Akvarell, papír, üvegezett keretben 72×56 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF