Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 396

Váradi jelzéssel: Idős asszony portré, szénrajz 60x43cm
10270.

Rufpreis:
1 000 HUF

Váradi jelzéssel: Női egész alakos akt, szénrajz 60x43cm
10271.

Rufpreis:
1 000 HUF

Várady jelzéssel: Udvar. Olaj, karton, 29×34 cm
10273.

Rufpreis:
4 000 HUF

Váradi jelzéssel: Ülő női akt, szénrajz 60x43cm
10274.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vég jelzéssel: Alpesi táj. Olaj, farost, keretben 39×50 cm
10275.

Rufpreis:
4 000 HUF

10276.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

Vén Zoltán (1941-): Dr. Tulp anatómiája rézkarc-papír kis szériás emléklapon alkalmi bélyegzéssel 15x21 cm
10277.

Rufpreis:
800 HUF

10278.

Rufpreis:
1 000 HUF

V.G. jelzéssel: Apa és fia. Ceruza, papír, üvegezett keretben 29×23 cm
10279.

Rufpreis:
2 800 HUF

Vigh jelzéssel: Alpesi falu. Akvarell, papír, üvegezett keretben 72×56 cm
10280.

Rufpreis:
6 000 HUF

Vigh jelzéssel: Fő tér. Akvarell, papír, üvegezett keretben 72×56 cm
10281.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF