Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 396
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
383309
10149
185
673156
10150
185
Mattioni jelzéssel: Anya és lánya. Szénrajz, papír, keretben, 49×44 cm 477557
10151
185
677488
10152
185
M. Gyula jelzéssel: Szarvas csoport. Olaj, vászon, sérült, 48×56 cm
661328
10153
185
MI jelzéssel: Japán utcarészlet. Akvarell, papír, 15×20 cm
650646
10154
185
6500
M.J. 1959 jelzéssel: Női portré. Olaj, vászon, keretben 54×45 cm
655886
10155
185
60000
Mikola jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett, sérült antik keretben 75×65 cm
656445
10156
185
3200
Mohácsi jelzéssel: Tájkép csónakkal. Olaj, farost, 25×20 cm
648684
10157
185
48000
Moldován István (1911-2000): Utcarészlet. Olaj, vászon, jelzett, szép keretben 58×68 cm
675539
10158
185
Molnár C Pál (1894-1981): Úszómester, kis szériás ofszet-karton, 21x29 cm 675543
10159
185
Molnár C. Pál (1894-1981): Telefonos kisasszony, kis szériás ofszet-karton, jelzett, 21x29 cm 675541
10160
185
Molnár C. Pál (1894-1981): Jó reggelt, kis szériás ofszet-karton, jelzett, 29x21cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF