Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 396
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
673638
10137
185
Lendvay jelzéssel: Kisvárosi kép. Gouache, papír, igényes, üvegezett keretben, 42x32cm 661395
10138
185
Litocky jelzéssel: Tájkép. Pasztell, karton, 28×28 cm
675557
10139
185
Loibl Tibor: Álom kép. Olaj, farost, jelzett, keretben 52×42 cm
658147
10140
185
Lukaev Moses (Josef?) jelzéssel: Zsidó férfi. Tus, papír. 5x9 cm
658148
10141
185
2200
Lukaev Moses (Josef?) jelzéssel: Zsidó férfiak. Tus, papír. 7x10 cm
644821
10142
185
4600
Lukács József: Pecázó a öbölben. Olaj-gipsz, farost, jelzett, keretben 32×51 cm
656650
10143
185
Madarász Adrienn: Virágcsendélet. Olaj, karton, sérült, 43×29 cm
599174
10144
185
Magén István (1946-): Virágcsendélet. Akvarell, karton, jelzett, fém keretben, 76×57 cm
656439
10145
185
Makó jelzéssel: Virágok. Pasztell, papír, 30×22 cm 671192
10146
185
Makói G Sándor: Szabadságharcos. Pasztell, papír, jelzett, antik üvegezett keretben 55×45 cm
671675
10147
185
Markovich jelzéssel: Őszi napsütés. Olaj, karton, sérült, antik keretben 27×33 cm 671678
10148
185
Markovich jelzéssel: Út az erdőben. Olaj, karton, sérült, antik keretben 27×33 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF