Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 396

Lendvay jelzéssel: Kisvárosi kép. Gouache, papír, igényes, üvegezett keretben, 42x32cm
10137.

Rufpreis:
8 000 HUF

Litocky jelzéssel: Tájkép. Pasztell, karton, 28×28 cm
10138.

Rufpreis:
1 800 HUF

Loibl Tibor: Álom kép. Olaj, farost, jelzett, keretben 52×42 cm
10139.

Rufpreis:
3 000 HUF

Lukaev Moses (Josef?) jelzéssel: Zsidó férfi. Tus, papír. 5x9 cm
10140.

Rufpreis:
1 800 HUF

Lukaev Moses (Josef?) jelzéssel: Zsidó férfiak. Tus, papír. 7x10 cm
10141.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Lukács József: Pecázó a öbölben. Olaj-gipsz, farost, jelzett, keretben 32×51 cm
10142.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Madarász Adrienn: Virágcsendélet. Olaj, karton, sérült, 43×29 cm
10143.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Magén István (1946-): Virágcsendélet. Akvarell, karton, jelzett, fém keretben, 76×57 cm
10144.

Rufpreis:
6 000 HUF

Makó jelzéssel: Virágok. Pasztell, papír, 30×22 cm
10145.

Rufpreis:
800 HUF

Makói G Sándor: Szabadságharcos. Pasztell, papír, jelzett, antik üvegezett keretben 55×45 cm
10146.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Markovich jelzéssel: Őszi napsütés. Olaj, karton, sérült, antik keretben 27×33 cm
10147.

Rufpreis:
4 000 HUF

Markovich jelzéssel: Út az erdőben. Olaj, karton, sérült, antik keretben 27×33 cm
10148.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF