Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 396
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
671715
10125
185
14000
Korbely István (1960-): Parti fűz. Olaj, farost, jelzett, újszerű keretben 44×39 cm
650423
10126
185
Koronczi Endre (1968-): Zsámbék. Rézkar próbanyomat, papír, jelzett, 17×11 cm
655794
10127
185
Kovács István: Sopron 1958. Akvarell, papír-karton, jelzett, apró szakadással, 36×26 cm 671280
10128
185
Kovács jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, apró szakadás, 42×32 cm
471112
10129
185
30000
593036
10130
185
3800
Kovátsné Nagy Emerencia (1921-1978): Őszi délután 1966. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban 59×43 cm
648623
10131
185
Kőnig Róbert (1951- ): Dort drunt an der Donau. Graphiken von Robert König zur Geschichte der Ungarndeutschen. Számozott 92/300, mindegyik szignált ,linómetszet, papír, összesen: 22 db 620626
10132
185
Krutilla József (1930-): Hegyvidék. Tus, papír, jelzett, üvegezett keretben 38×47 cm
650454
10133
185
Kuszka Jenő 939 jelzéssel: Férfi fej. Ceruza, papír, apró foltok, 27×20 cm 599253
10134
185
Láng Éva: Merőkanalas csendélet. Vegyes technika, papír-karton, jelzett, új szép keretben, 49×64 cm
652714
10135
185
Lekruf jelzéssel: Oázis, alakokkal. Olaj, farost, keretben 60×70 cm
661794
10136
185
Lendvai jelzéssel: Almás csendélet. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben 55×70 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF