Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 396

Korbely István (1960-): Parti fűz. Olaj, farost, jelzett, újszerű keretben 44×39 cm
10125.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Koronczi Endre (1968-): Zsámbék. Rézkar próbanyomat, papír, jelzett, 17×11 cm
10126.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Kovács István: Sopron 1958. Akvarell, papír-karton, jelzett, apró szakadással, 36×26 cm
10127.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kovács jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, apró szakadás, 42×32 cm
10128.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

10129.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Kovátsné Nagy Emerencia (1921-1978): Őszi délután 1966. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban 59×43 cm
10130.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Kőnig Róbert (1951- ): Dort drunt an der Donau. Graphiken von Robert König zur Geschichte der Ungarndeutschen.  Számozott 92/300, mindegyik szignált ,linómetszet, papír, összesen: 22 db
10131.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Krutilla József (1930-): Hegyvidék. Tus, papír, jelzett, üvegezett keretben 38×47 cm
10132.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kuszka Jenő 939 jelzéssel: Férfi fej. Ceruza, papír, apró foltok, 27×20 cm
10133.

Rufpreis:
800 HUF

Láng Éva: Merőkanalas csendélet. Vegyes technika, papír-karton, jelzett, új szép keretben, 49×64 cm
10134.

Rufpreis:
5 000 HUF

Lekruf jelzéssel: Oázis, alakokkal. Olaj, farost, keretben 60×70 cm
10135.

Rufpreis:
5 000 HUF

Lendvai jelzéssel: Almás csendélet. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben 55×70 cm
10136.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF