Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 396
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
653152
10062
185
Farkas jelzéssel: Virágok. Olaj, papír, 44×30 cm 653376
10063
185
Ferenczy Klára: Ócsai kopjafák. Kollázs, papír, jelzett, 70×50 cm 343008
10064
185
Füle Mihály: Vöröskereszt, színezet rézkarc-papír, jelzett kis szériás emléklapon alkalmi bélyegzéssel 15x21 cm 533778
10066
185
F. Szemes Mari: Tájkép. Olaj, farost. Jelzett. 50x60 cm
673134
10067
185
Gallovich jelzéssel: Erdészlak. Olaj, karton, keretben 44×55 cm
671306
10068
185
Gallovich jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, szép keretben, 68×55
650584
10069
185
Gáborj jelzéssel: Akt vázlat. Ceruza, papír, apró szakadások, 31×24 cm
677966
10070
185
Gácsi Mihály (1926-1987): Vadászat után. Színezett linó, papír, jelzett, üvegezett keretben 45×63 cm 606056
10071
185
Gáspár Antal (1889-1959): Politikai karikatúra. Tus, papír, jelzett, 30×23 cm, kis gyűrődésekkel 586101
10073
185
G. Franz: Udvarlás, olaj, farost, szép keretben, 56×35 cm
600701
10074
185
9500
G. Kovács Viktória: Akt I. Pasztell, papír, jelzett, 70×90 cm
644454
10075
185
Gluhanuk jelzéssel: Tájkép. Olaj, farost, keretben, 15×19 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF