Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 396

Farkas jelzéssel: Virágok. Olaj, papír, 44×30 cm
10062.

Rufpreis:
800 HUF

Ferenczy Klára: Ócsai kopjafák. Kollázs, papír, jelzett, 70×50 cm
10063.

Rufpreis:
800 HUF

Füle Mihály: Vöröskereszt, színezet rézkarc-papír, jelzett kis szériás emléklapon alkalmi bélyegzéssel 15x21 cm
10064.

Rufpreis:
1 000 HUF

F. Szemes Mari: Tájkép. Olaj, farost. Jelzett. 50x60 cm
10066.

Rufpreis:
8 000 HUF

Gallovich jelzéssel: Erdészlak. Olaj, karton, keretben 44×55 cm
10067.

Rufpreis:
4 000 HUF

Gallovich jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, szép keretben, 68×55
10068.

Rufpreis:
8 000 HUF

Gáborj jelzéssel: Akt vázlat. Ceruza, papír, apró szakadások, 31×24 cm
10069.

Rufpreis:
4 000 HUF

Gácsi Mihály (1926-1987): Vadászat után. Színezett linó, papír, jelzett, üvegezett keretben 45×63 cm
10070.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gáspár Antal (1889-1959): Politikai karikatúra. Tus, papír, jelzett, 30×23 cm, kis gyűrődésekkel
10071.

Rufpreis:
8 000 HUF

G. Franz: Udvarlás, olaj, farost, szép keretben, 56×35 cm
10073.

Rufpreis:
8 000 HUF

G. Kovács Viktória: Akt I. Pasztell, papír, jelzett, 70×90 cm
10074.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Gluhanuk jelzéssel: Tájkép. Olaj, farost, keretben,  15×19 cm
10075.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF