Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 396

Dombrovszky László (1894-1982): Halászok. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 20×29 cm
10049.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Dörmer jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, 40×50 cm
10050.

Rufpreis:
5 000 HUF

Drégely László (1932-1990): Őszi csendélet, olaj, papír-farost, üvegezett keretben, 115×60 cm kerettel
10051.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Dudás Jenő (1902-1991): Táj szekérrel, színezett rézkarc, papír, jelzett, apró gyűrődések, 30×30 cm
10052.

Rufpreis:
1 600 HUF

10053.

Rufpreis:
8 000 HUF

Eiek F jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, szép antik keretben 41×31 cm
10054.

Rufpreis:
6 000 HUF

Endrédy György (1910-1988): Csendélet. Akvarell, papír, jelzés nélkül. üvegezett szép keretben 48×37 cm
10055.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Engel Teván István (1936-1996): Katonákkal szemben. Linómetszet papír. Jelzett. 25x18 cm
10056.

Rufpreis:
1 000 HUF

Eugene de Blaas (1843-1932): Kisméretű reprodukció. Olaj, fa, (részben nyomdai technika). Izléses keretben, 19,22,5cm (keret sérült)
10057.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ék Sándor (1902-1975): Vietnam népe győzni fog. Aquatinta rézkarc, papír, jelzett, 34,5x48,5cm
10058.

Rufpreis:
1 000 HUF

Élesdy István(1912-1987)- Réten, rézkarc 42×53 cm. Üvegezett keretben.
10059.

Élesdy István(1912-1987)- Réten, rézkarc 42×53 cm.
Üvegezett keretben.

Rufpreis:
2 000 HUF

Farsang Sándor(1945-): Ütős hölgyek, rézkarc, papír, jelzett, 30×40 cm
10061.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF