Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 396
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
655960
10049
185
Dombrovszky László (1894-1982): Halászok. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 20×29 cm
656248
10050
185
Dörmer jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, 40×50 cm
566046
10051
185
28000
Drégely László (1932-1990): Őszi csendélet, olaj, papír-farost, üvegezett keretben, 115×60 cm kerettel
588720
10052
185
Dudás Jenő (1902-1991): Táj szekérrel, színezett rézkarc, papír, jelzett, apró gyűrődések, 30×30 cm 472568
10053
185
671097
10054
185
Eiek F jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, szép antik keretben 41×31 cm
671073
10055
185
Endrédy György (1910-1988): Csendélet. Akvarell, papír, jelzés nélkül. üvegezett szép keretben 48×37 cm
678621
10056
185
Engel Teván István (1936-1996): Katonákkal szemben. Linómetszet papír. Jelzett. 25x18 cm 666070
10057
185
Eugene de Blaas (1843-1932): Kisméretű reprodukció. Olaj, fa, (részben nyomdai technika). Izléses keretben, 19,22,5cm (keret sérült) 639981
10058
185
Ék Sándor (1902-1975): Vietnam népe győzni fog. Aquatinta rézkarc, papír, jelzett, 34,5x48,5cm
541605
10059
185
Élesdy István(1912-1987)- Réten, rézkarc 42×53 cm. Üvegezett keretben.
588875
10061
185
Farsang Sándor(1945-): Ütős hölgyek, rézkarc, papír, jelzett, 30×40 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF