Tétel

Rufpreis:

1 200 HUF

Beschreibung:

Eugene de Blaas (1843-1932): Kisméretű reprodukció. Olaj, fa, (részben nyomdai technika). Izléses keretben, 19,22,5cm (keret sérült)

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit