Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 396
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
543254
10025
185
Blahos Rudolf (1917-1986): Vége a nyárnak, akvarell, papír, jelzett, 26x41 cm
677376
10026
185
B jelzéssel: Hömpölygő tömeg. Olaj, vászon, sérült, 40×30 cm
661768
10027
185
Boemm Ritta jelzéssel: Kislány portré. Akvarell, papír, 40×27 cm 653126
10028
185
Bokor Vilmos (1897-1984): Tihanyi Belső-tó. Olaj, farost, jelzett, keretben 53×63 cm
661735
10029
185
Borbás jelzéssel: Emlékek. Tus, papír, 21×14 cm
677956
10030
185
Bordy jelzéssel: Kislány portré. Akvarell, papír, üvegezett keretben 59×49 cm 611309
10031
185
Borsos Miklós (1906-1990): Beszélgetők. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 10×11 cm
676511
10032
185
19000
B. Séday Mária (1925-2009): Régi ház. Olaj, farost, jelzett, keretben 66×86 cm
671263
10033
185
Bulik jelzéssel: Vágyódás. Vegyes technika, selyem, üvegezett keretben, foltos, 55×45
656646
10034
185
Burián jelzéssel: Szocreál férfi portré. Ceruza, papír, keretben 24×17 cm
592089
10035
185
Cca 1920 Kli jelzéssel két darab rajz: Karikatúra. Vegyes technika, papír, 30×23 cm, (szakadás)
671028
10036
185
C. Lénárt Ferenc: Női portré. Olaj, vászon, jelzett, 60×45 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF