Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 396

Blahos Rudolf (1917-1986): Vége a nyárnak,  akvarell, papír, jelzett, 26x41 cm
10025.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

B jelzéssel: Hömpölygő tömeg. Olaj, vászon, sérült, 40×30 cm
10026.

Rufpreis:
3 000 HUF

Boemm Ritta jelzéssel: Kislány portré. Akvarell, papír, 40×27 cm
10027.

Rufpreis:
2 800 HUF

Bokor Vilmos (1897-1984): Tihanyi Belső-tó. Olaj, farost, jelzett, keretben 53×63 cm
10028.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Borbás jelzéssel: Emlékek. Tus, papír, 21×14 cm
10029.

Rufpreis:
800 HUF

Bordy jelzéssel: Kislány portré. Akvarell, papír, üvegezett keretben 59×49 cm
10030.

Rufpreis:
3 000 HUF

Borsos Miklós (1906-1990): Beszélgetők. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 10×11 cm
10031.

Rufpreis:
8 000 HUF

B. Séday Mária (1925-2009): Régi ház. Olaj, farost, jelzett, keretben 66×86 cm
10032.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Bulik jelzéssel: Vágyódás. Vegyes technika, selyem, üvegezett keretben, foltos, 55×45
10033.

Rufpreis:
8 000 HUF

Burián jelzéssel: Szocreál férfi portré. Ceruza, papír, keretben 24×17 cm
10034.

Rufpreis:
800 HUF

Cca 1920 Kli jelzéssel két darab rajz: Karikatúra. Vegyes technika, papír, 30×23 cm, (szakadás)
10035.

Rufpreis:
800 HUF

C. Lénárt Ferenc: Női portré. Olaj, vászon, jelzett, 60×45 cm
10036.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF