Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 396
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
560080
10037
185
Conrad Gyula (1877-1959): Halásztanya, színezett rézkarc, papír, jelzett, apró sérülés, 29x38 cm.
672874
10038
185
Csabai Wágner József (1887-1967): Kóspallag. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben 42×42 cm 677388
10039
185
19000
Cseh István (1916-1975): Utca részlet. Olaj, fa, jelzett, keretben 49×39 cm
555599
10040
185
Cseney V László (1905-?): Roma 1929, ceruza, papír, jelzett 26×20 cm
671330
10041
185
Csernó jelzéssel: Gyümölcs csendélet. Olaj, farost, 30×42 cm
485185
10042
185
Csernó Judit (1925-2000): Szakadék, olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 80x60 cm
671325
10043
185
Csernó jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, 30×42 cm
596824
10044
185
Csikós P jelzéssel: Éjszaka. Olaj, farost, 26×38 cm
671266
10045
185
Csikós jelzéssel: Tájkép. Vegyes technika, papír, keretben, foltos, 28×35 cm
673441
10046
185
Csulak Elemér (1887-?): Akt. Rézkarc, papír, jelzett, 28,5x21cm 672830
10047
185
Deák Nándor( 1883-1953): Nagybányai boglyák. Pasztell, papír, üvegezett keretben 40×33 cm 671653
10048
185
Dobi Lajos: Kilimandzsáró. Olaj, farost, jelzés nélkül, 40×50 cn
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF