Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 396

Conrad Gyula (1877-1959): Halásztanya, színezett rézkarc, papír, jelzett, apró sérülés, 29x38 cm.
10037.

Rufpreis:
2 800 HUF

Csabai Wágner József (1887-1967): Kóspallag. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben 42×42 cm
10038.

Rufpreis:
6 000 HUF

Cseh István (1916-1975): Utca részlet. Olaj, fa, jelzett, keretben 49×39 cm
10039.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Cseney V László (1905-?): Roma 1929, ceruza, papír, jelzett 26×20 cm
10040.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Csernó jelzéssel: Gyümölcs csendélet. Olaj, farost, 30×42 cm
10041.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csernó Judit (1925-2000): Szakadék, olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 80x60 cm
10042.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Csernó jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, 30×42 cm
10043.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csikós P jelzéssel: Éjszaka. Olaj, farost, 26×38 cm
10044.

Rufpreis:
1 400 HUF

Csikós jelzéssel: Tájkép. Vegyes technika, papír,  keretben, foltos, 28×35 cm
10045.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csulak Elemér (1887-?): Akt. Rézkarc, papír, jelzett, 28,5x21cm
10046.

Rufpreis:
2 000 HUF

Deák Nándor( 1883-1953): Nagybányai boglyák. Pasztell, papír, üvegezett keretben 40×33 cm
10047.

Rufpreis:
6 000 HUF

Dobi Lajos: Kilimandzsáró. Olaj, farost, jelzés nélkül, 40×50 cn
10048.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF