Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 396
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
630744
10013
185
Barta Ernő (1878-1956): Néptánc. Színezett litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben 33×27 cm
594571
10014
185
Bán Tibor (1963): Ló portré. Olaj, farost, jelzett, szép keretben, 36×42 cm 673097
10015
185
Bencze László (1907-1992): Kubikusok. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 35 ×50 cm 655793
10016
185
17000
Berta Sándor (1929): Tél falu. Olaj, farost, jelzett, 60×75 cm 673503
10017
185
24000
Bényi László (1909-2004): Tél a ligetben 1938. Vegyes technika, papír-karton, jelzett, hátoldalán Szent István kiállítás Műcsarnok címkével, üvegezett keretben 42×46 cm 661337
10018
185
Bimbi jelzéssel: Téli táj alakokkal. olaj, vászon, antik keretben 30×36 cm
542334
10019
185
2200
Blahos Rudolf (1917-1986): Hattyúk, rézkarc, papír, jelzett, 42x21 cm
543373
10020
185
Blahos Rudolf (1917-1986): Magányos ház, akvarell, papír. Jelzett, 27x36 cm
543245
10021
185
Blahos Rudolf (1917-1986): Reggeli fények (1947), akvarell, papír, jelzett, 29x41 cm
542660
10022
185
Blahos Rudolf (1917-1986): Vadászház, 78/100 rézkarc, papír, jelzett, 38x28 cm
542657
10023
185
2200
Blahos Rudolf (1917-1986): Vadászház, rézkarc 80/100, papír, jelzett, 38x28 cm
542651
10024
185
Blahos Rudolf (1917-1986): Velence, rézkarc 90/100, papír, jelzett, 30x38 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF