Csabai Wágner József (1887-1967): Kóspallag. Vegyes technika, papír, j... https://www.darabanth.com/de/185-Fernauktion/185.0/Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~3000033/Csabai-Wagner-Jozsef-1887-1967-Kospallag-Vegyes-technika-papir-jelzett-uvegezett-keretbe~II672874
672874
10038
185
Beschreibung: Csabai Wágner József (1887-1967): Kóspallag. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben 42×42 cm
: tánczos_gábor