Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 396

Holme jelzéssel: Idilli táj. Gouache, karton, 33×25 cm
10088.

Rufpreis:
800 HUF

Horváth Aladár: Film futás. Vegyes technika, karton, jelzett, keretben,  44×31 cm
10089.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hosszú jelzéssel: Tengerparti táj. Olaj, vászon, antik keretben 48×55 cm
10090.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

H.T. jelzéssel: 57 db képeslap méretű tusrajz, karikatúra
10091.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ifj. Iván Szilárd (1955): Vihar. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 44x61cm
10092.

Rufpreis:
1 600 HUF

Iván Szilárd (1912-1988): Játszó gyerekek. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 55×45 cm
10093.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Iványi Norbert (1953-2001): Önvallomás, tus, papír jelzett ajánlással, foltos, 1971, 16×25cm. A magyar underground egyik méltatlanul elfelejtett alakja. A képzőművészeti főiskola után a Kontroll Csoport alapító tagja volt. Külföldön ért el nagy sikereket.
10094.

Rufpreis:
12 000 HUF

10095.

Rufpreis:
12 000 HUF

1965 Jelzett szovjet linómetszet 50x81cm
10096.

Rufpreis:
800 HUF

Jeney jelzéssel: Tó part. Vegyes technika, farost, 28×40 cm
10097.

Rufpreis:
1 800 HUF

Jurida Károly (1935-2009): Fegyverrel a hátukon dolgoznak a parasztok a T.Sz. földjén az egyik honvédelmi egység közelében. Rézkarc, papír, 34,5x48,5cm
10098.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kaposváriné Mihályi Mária: Indul a hajó. Olaj, farost, jelzett, 50×60 cm
10099.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF