Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 396
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
332772
10210
185
Ruszkay György (1924-1998): 2 db humoros karikatúra, tus-papír, jelzett 15x21 cm
658192
10211
185
26000
Sándorfalvi Sándor (1914-2010): Csendes víz. Olaj, farost, jelzett, keretben 66×86 cm
606061
10212
185
Sándor Károly (1915-1960): Szerkesztőség. Tus, papír, jelzett, 23×31 cm, kis szakadásokkal
654718
10213
185
Scultéty Éva (1917-2001): Azáleák. Akvatinta, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 52x43cm
633668
10214
185
26000
S. Didszus : Pamir. Olaj, vászon, jelzett, keretben 63×83 cm
640250
10215
185
388987
10216
185
1926 Seefelder János: Interieur olaj-farost, jelzett, díszes keretben 55x70 cm
662132
10217
185
3200
Sefrenek jelzéssel: Szántás. Akvarell, papír, üvegezett szép keretben 28×37 cm
625042
10218
185
S. Ferenc jelzéssel: Nagyerdő. Olaj, farost, jelzett, szép keretben 50×55 cm
673218
10219
185
Simó József (1926-1979): Csendélet kompozíció, tus, akvarell, papír, jelzett, paszpartuzva, 43x30,5cm 673217
10220
185
Simó József (1926-1979): Gondolatok I., tus, papír, jelzett, paszpartuzva, 43x30,5cm
673220
10221
185
Simó József (1926-1979): Gondolatok II., tus, papír, jelzett, paszpartuzva, 43x30,5cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF