Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 396

Ruszkay György (1924-1998): 2 db humoros karikatúra, tus-papír, jelzett 15x21 cm
10210.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sándorfalvi Sándor (1914-2010): Csendes víz. Olaj, farost, jelzett, keretben 66×86 cm
10211.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Sándor Károly (1915-1960): Szerkesztőség. Tus, papír, jelzett, 23×31 cm, kis szakadásokkal
10212.

Rufpreis:
8 000 HUF

Scultéty Éva (1917-2001): Azáleák. Akvatinta, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 52x43cm
10213.

Rufpreis:
1 800 HUF

S. Didszus : Pamir. Olaj, vászon, jelzett, keretben 63×83 cm
10214.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10215.

Rufpreis:
2 000 HUF

1926 Seefelder János: Interieur olaj-farost, jelzett, díszes keretben 55x70 cm
10216.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Sefrenek jelzéssel: Szántás. Akvarell, papír, üvegezett szép keretben 28×37 cm
10217.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

S. Ferenc jelzéssel: Nagyerdő. Olaj, farost, jelzett, szép keretben 50×55 cm
10218.

Rufpreis:
4 000 HUF

Simó József (1926-1979): Csendélet kompozíció, tus, akvarell, papír, jelzett, paszpartuzva, 43x30,5cm
10219.

Rufpreis:
3 000 HUF

Simó József (1926-1979): Gondolatok I., tus, papír, jelzett, paszpartuzva, 43x30,5cm
10220.

Rufpreis:
2 000 HUF

Simó József (1926-1979): Gondolatok II., tus, papír, jelzett, paszpartuzva, 43x30,5cm
10221.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF