Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 396

10222.

Rufpreis:
2 000 HUF

Simó József (1926-1979): Absztrakt. Akvarell, papír, jelzett, 42,5x30,5cm
10223.

Rufpreis:
3 000 HUF

Simó József (1926-1979): Falusi táj. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 42,5x30,5cm
10224.

Rufpreis:
3 000 HUF

Simó József (1926-1979): Intérieur. Tus, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 42,5x30,5cm
10225.

Rufpreis:
3 000 HUF

Simó József (1926-1979): Karikatúrák. Grafit, filctoll, papír, jelzett, 22,5x16,5cm
10226.

Rufpreis:
1 000 HUF

Simó József (1926-1979): Kompozíció. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 42,5x30,5cm
10227.

Rufpreis:
3 000 HUF

Simó József (1926-1979): Pillangók. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 42,5x30,5cm
10228.

Rufpreis:
3 000 HUF

Simó József (1926-1979): Tájkép. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 42,5x30,5cm
10229.

Rufpreis:
3 000 HUF

Sonia Renard (1960-): Begierde und Betrug színes lithográfia, szignált 53/99 keretben 31x42 cm
10230.

Rufpreis:
2 000 HUF

Stinner Sándor: Kincsem. Színezett litográfia, EA V/XII, papír, jelzett, 23×31 cm
10231.

Rufpreis:
4 000 HUF

Sugár Gábor (1976) Bodnár István díjas festő: Geometria III, vegyes technika, karton, jelzett, 70x50 cm
10232.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Sugár Gábor (1976) Bodnár István díjas festő: Kakadu-pingvin. Akril, filctoll, márványpapír, jelzett. 50x70 cm
10233.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF