Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 396
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
655856
10197
185
Prihoda István (1891-1956): Táncolók. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 49×40 cm
676448
10198
185
14000
Prihoda István, Iványi Grünwald Béla: Fürdőzők. Színezett rézkarc, papír, több kisebb folt, üvegezett keretben 60×40 cm 673778
10199
185
Radnai Zoltán (1960-): Mária a kis Jézussal. Tűzzománc, 15×15 cm, igényes keretben 25×25 cm
670976
10200
185
Raidl Sándor (1859-1934): Gereblyéző. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben 50×38 cm
648693
10201
185
55000
Rezes Molnár Lajos (1896-1989): Balatoni lány. Olaj, vászon, jelzett, szép keretben 70×90 cm
618611
10202
185
14000
Rieger Győző (1869-1944): Erdőben. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 70×50 cm
666074
10203
185
Roberto Ferruzzi (1854-1934): Madonnina. Reprodukció, olaj, fa, (részben nyomdai technika) ízléses, szecessziós fakeretben, 22x19cm (kereten kis sérülés) 645609
10205
185
3800
Rónai Antal (1926-): Pipázó öreg. Olaj, farost, jelzett, 30×20 cm
599262
10206
185
R. Ruppert Zsuzsa (1934 -): Táj. Olaj, farost, jelzett, 53×74 cm
395551
10207
185
Rubint Ábrahám Péter: Szánkós kisfiú, ofszet, papír, jelzett, keretben 51x40 cm 332767
10209
185
Ruszkay György (1924-1998): 2 db humoros karikatúra, tus-papír, jelzett Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF