Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 396

Prihoda István (1891-1956): Táncolók. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 49×40 cm
10197.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Prihoda István, Iványi Grünwald Béla: Fürdőzők. Színezett rézkarc, papír, több kisebb folt, üvegezett keretben 60×40 cm
10198.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Radnai Zoltán (1960-): Mária a kis Jézussal. Tűzzománc, 15×15 cm, igényes keretben 25×25 cm
10199.

Rufpreis:
10 000 HUF

Raidl Sándor (1859-1934): Gereblyéző. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben 50×38 cm
10200.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Rezes Molnár Lajos (1896-1989): Balatoni lány. Olaj, vászon, jelzett, szép keretben 70×90 cm
10201.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Rieger Győző (1869-1944): Erdőben. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 70×50 cm
10202.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Roberto Ferruzzi (1854-1934): Madonnina. Reprodukció, olaj, fa, (részben nyomdai technika) ízléses, szecessziós fakeretben, 22x19cm (kereten kis sérülés)
10203.

Rufpreis:
1 600 HUF
15

Rónai Antal (1926-): Pipázó öreg. Olaj, farost, jelzett, 30×20 cm
10205.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

R. Ruppert Zsuzsa (1934 -): Táj. Olaj, farost, jelzett, 53×74 cm
10206.

Rufpreis:
8 000 HUF

10207.

Rufpreis:
800 HUF

Ruszkay György (1924-1998): 2 db humoros karikatúra, tus-papír, jelzett
10209.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF