Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 396
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
656413
10173
185
Orosz jelzéssel: Cím nélkül. Pasztell, papír, üvegezett keretben 35×25 cm
672834
10174
185
Pap Gyula (1899-1983): Pécsi látkép. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben 42×52 cm 675175
10175
185
671639
10176
185
Pataky Sándor jelzéssel: Kopár fa. Akvarell, papír, 14×9 cm 671635
10177
185
Pataky Sándor jelzéssel: Piac. Akvarell, papír, 10×14 cm 671640
10178
185
Pataky Sándor jelzéssel: Tehenek a tóban. Tus, papír, 14×9 cm 675505
10179
185
Paulovits Pál (1892-1975): Canale. Rézkarc, papír, jelzett, 34×25 cm
662620
10180
185
Paulovits Pál (1892-1975): Fésülködő nő. Színezett rézkarc, papír, jelzett, törött üvegezett keretben 52×39 cm
677933
10181
185
Paulovits Pál (1892-1975): Parti fák. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 44×60 cm
675481
10182
185
Paulovits Pál (1892-1975): Velence. Rézkarc, papír, jelzett, 34×24 cm
676189
10183
185
643163
10184
185
Páli jelzéssel: Muzsikus a hidegben. Olaj, vászon, 28×39 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF