Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 396

Orosz jelzéssel: Cím nélkül. Pasztell, papír, üvegezett keretben 35×25 cm
10173.

Rufpreis:
2 800 HUF

Pap Gyula (1899-1983): Pécsi látkép. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben 42×52 cm
10174.

Rufpreis:
6 000 HUF

10175.

Rufpreis:
6 000 HUF

Pataky Sándor jelzéssel: Kopár fa. Akvarell, papír, 14×9 cm
10176.

Rufpreis:
3 000 HUF

Pataky Sándor jelzéssel: Piac. Akvarell, papír, 10×14 cm
10177.

Rufpreis:
4 000 HUF
16

Pataky Sándor jelzéssel: Tehenek a tóban. Tus, papír, 14×9 cm
10178.

Rufpreis:
2 000 HUF
11

Paulovits Pál (1892-1975): Canale. Rézkarc, papír, jelzett, 34×25 cm
10179.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Paulovits Pál (1892-1975): Fésülködő nő. Színezett rézkarc, papír, jelzett, törött üvegezett keretben  52×39 cm
10180.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Paulovits Pál (1892-1975): Parti fák. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 44×60 cm
10181.

Rufpreis:
3 000 HUF

Paulovits Pál (1892-1975): Velence. Rézkarc, papír, jelzett, 34×24 cm
10182.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10183.

Rufpreis:
3 000 HUF

Páli jelzéssel: Muzsikus a hidegben. Olaj, vászon, 28×39 cm
10184.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF