Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 396
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
655869
10185
185
50000
Pécsi Pilch Dezső (1888-1949): Virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett, restaurált 54×45 cm
460267
10186
185
1999 Péliné Emődi Etelka: Amalfi, akvarell-papír, jelzett, üvegezett keretben, 26x70cm
460311
10187
185
1997 Péliné Emődi Etelka: Bulz, akvarell-papír, jelzett, üvegezett keretben, 34x54cm
460299
10188
185
1997 Péliné Emődi Etelka: Bulz, akvarell-papír, jelzett, üvegezett keretben, 30x54cm
460296
10189
185
1997 Péliné Emődi Etelka: Bulz, akvarell-papír, jelzett, üvegezett keretben, 32x54cm
460282
10190
185
1997 Péliné Emődi Etelka: Bulz, akvarell-papír, jelzett, üvegezett keretben, 31x55cm
663210
10191
185
615098
10192
185
672734
10193
185
Prihoda István (1891-1956): Víg hajós vendéglő étlapterve. Színes ceruza, papír, 37×27 cm 655802
10194
185
Porkoláb Zoltán (1952-): Az albínó játéka. Ceruza, papír, jelzett, keretben 28×23 cm
640275
10195
185
Póka György (1944): Fa, udvaron. Linómetszet, jelzett, 38x24cm
671944
10196
185
17000
Pólya Tibor (1886-1937):Lovagkori katona. Vegyes technika, papír, jelzett, sérült keretben 25×18 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF