Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 396
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
677905
10307
185
Jelzés nélkül: Utca részlet. Olaj, vászon, sérült, 30×59 cm
643150
10308
185
Jelzés nélkül: Ámor nyila. Festett selyemkép, apró foltokkal, 24×26 cm
495635
10309
185
Jelzés nélkül: Női akt vázlat, szénrajz 60x43cm
526415
10310
185
Jelzés nélkül: Dunántúli táj, olaj-farost, üvegezett keretben 38x28cm 517217
10311
185
Jelzés nélkül: 2 linómetszet 10db vegyes minőségű nyomatban 21,5x30,5cm
526208
10312
185
3200
Jelzés nélkül: Anya gyermekével, gobelin, üvegezett keretben 26,5x37cm
677505
10313
185
Jelzés nélkül: Erdő patakkal. Olaj, vászon, sérült, 50×70 cm 677789
10314
185
Jelzés nélkül: Utcarészlet. Olaj, karton, szép antik keretben 53×44 cm 656459
10315
185
Jelzés nélkül: Dóri és a méz. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben 32×23 cm
661780
10316
185
Jelzés nélkül: Katamarán. Olaj, farost, 49×32 cm 495508
10317
185
Jelzés nélkül: Akt, szénrajz 60x43cm
495502
10318
185
Jelzés nélkül: Hölgy akt, kis szakadással szénrajz 60x43cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF