Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 396

10246.

Rufpreis:
1 000 HUF

10247.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szöllősy jelzéssel: Balerina. Olaj, vászon, antik hibás keretben 94×83 cm
10248.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Tary Lajos (1884-1972): Turán körző reklámterv. Vegyes technika, papír. Jelzett. 8x17 cm
10249.

Rufpreis:
8 000 HUF

Tavi jelzéssel: Balatoni táj. Olaj, vászon, 30×24 cm
10250.

Rufpreis:
2 400 HUF

Tánczos László (1956-): Cím nélkül. Ofszet, jelzett, üvegezett keretben 38×30 cm
10251.

Rufpreis:
2 000 HUF

Toman Gyula: Tájkép patakkal. Olaj, vászon, jelzett, keretben 74×94 cm
10252.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Tóth jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, sérült, 60×80 cm
10253.

Rufpreis:
5 000 HUF

Trostler G 1926 jelzéssel: Rózsák. Akvarell, papír-karton, ovális sérült keretben 59×47 cm
10254.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Túry Mária (1930-1992): Nő egy virággal. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 42×33 cm
10255.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vagyóczky Károly (1941-): Moller Károly Ottó rézkarc-papír kis szériás emléklapon alkalmi bélyegzéssel 15x21 cm
10256.

Rufpreis:
1 000 HUF

Valásek Kálmán: Naiv tájkép. Olaj, vászon, sérült, antik keretben 35×59 cm
10257.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF