Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 396
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
455437
10246
185
412344
10247
185
673368
10248
185
60000
Szöllősy jelzéssel: Balerina. Olaj, vászon, antik hibás keretben 94×83 cm
603943
10249
185
Tary Lajos (1884-1972): Turán körző reklámterv. Vegyes technika, papír. Jelzett. 8x17 cm
661344
10250
185
Tavi jelzéssel: Balatoni táj. Olaj, vászon, 30×24 cm
674357
10251
185
Tánczos László (1956-): Cím nélkül. Ofszet, jelzett, üvegezett keretben 38×30 cm 651801
10252
185
Toman Gyula: Tájkép patakkal. Olaj, vászon, jelzett, keretben 74×94 cm
677403
10253
185
Tóth jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, sérült, 60×80 cm
657273
10254
185
3400
Trostler G 1926 jelzéssel: Rózsák. Akvarell, papír-karton, ovális sérült keretben 59×47 cm
675525
10255
185
Túry Mária (1930-1992): Nő egy virággal. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 42×33 cm
343043
10256
185
Vagyóczky Károly (1941-): Moller Károly Ottó rézkarc-papír kis szériás emléklapon alkalmi bélyegzéssel 15x21 cm 671684
10257
185
Valásek Kálmán: Naiv tájkép. Olaj, vászon, sérült, antik keretben 35×59 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF