Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 396
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
676142
10331
185
Jelzés nélkül: Kotona zenekar. akvarell, papír. 15x21 cm paszpartuban
671343
10332
185
Jelzés nélkül: Tanya részlet. Rézkarc, papír, paszpartuban, üvegezett igényes keretben 54×72 cm 670969
10333
185
Jelzés nélkül: Pecázó. Olaj, karton, modern keretben 42×55 cm
662722
10334
185
Jelzés nélkül: Idős női akt. Szén, papír, 60×43 cm
671116
10335
185
Jelzés nélkül: Hazafelé. Akavrell, papír, szép keretben, 20×29 cm 671113
10336
185
Jelzés nélkül: Alpesi táj. Olaj,vászon, keretben, 28×35 cm
671086
10337
185
Jelzés nélkül: Biciklis. Olaj, vászon, újszerű keretben 37×46 cm 670995
10338
185
Jelzés nélkül: Búzamező. Olaj, farost, antik keretben 60×45 cm
670992
10339
185
671671
10340
185
Jelzés nélkül: Fekvő akt. Olaj, farost, újszerű keretben 30×40 cm 671702
10341
185
Jelzés nélkül: Fasor. Olaj, vászon, sérült, antik keretben 42×32 cm
671692
10342
185
Jelzés nélkül: Munkácsi vár. Akril, papír, üvegezett keretben 34×42 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF