Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 396

Jelzés nélkül: Kotona zenekar. akvarell, papír. 15x21 cm paszpartuban
10331.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Tanya részlet. Rézkarc, papír, paszpartuban, üvegezett igényes keretben 54×72 cm
10332.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jelzés nélkül: Pecázó. Olaj, karton, modern keretben 42×55 cm
10333.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Jelzés nélkül: Idős női akt. Szén, papír, 60×43 cm
10334.

Rufpreis:
800 HUF

Jelzés nélkül: Hazafelé. Akavrell, papír, szép keretben, 20×29 cm
10335.

Rufpreis:
1 800 HUF

Jelzés nélkül: Alpesi táj. Olaj,vászon, keretben, 28×35 cm
10336.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül: Biciklis. Olaj, vászon, újszerű keretben 37×46 cm
10337.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Jelzés nélkül: Búzamező. Olaj, farost, antik keretben 60×45 cm
10338.

Rufpreis:
6 000 HUF

10339.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jelzés nélkül: Fekvő akt. Olaj, farost, újszerű keretben 30×40 cm
10340.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jelzés nélkül: Fasor. Olaj, vászon, sérült, antik keretben 42×32 cm
10341.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Jelzés nélkül: Munkácsi vár. Akril, papír, üvegezett keretben 34×42 cm
10342.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF