Göldner Tibor (1929-): Káprázat - Akt linómetszet-papír, jelzett, kere... https://www.darabanth.com/de/185-Fernauktion/185.0/Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~3000033/Goldner-Tibor-1929-Kaprazat--Akt-linometszet-papir-jelzett-keretben-40x52-cm~II675515
675515
10077
185
Beschreibung: Göldner Tibor (1929-): Káprázat - Akt linómetszet-papír, jelzett, keretben 40x52 cm
: vörös_iván