Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 284

Swierkiewicz Róbert (1942-): Tajték I. Rézkarc, jelzett, 58x44cm
10169.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Swierkiewicz Róbert (1942-): Táj, litográfia, jelzett, 52x48cm
10170.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10171.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Swierkiewicz Róbert (1942-): Cím nélkül, tempera-papír, 50x70cm
10172.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Scultéty Éva (1917-2001): Szeged? városrészlet, rézkarc-papír, jelzett, keretben 43x55 cm
10173.

Rufpreis:
3 000 HUF

10174.

Rufpreis:
2 000 HUF

10175.

Rufpreis:
4 000 HUF

10176.

Rufpreis:
2 000 HUF

K. Spányi B. jelzéssel: Lápi táj, olaj-farost, jelzett, keretben 31x44cm
10177.

Rufpreis:
4 000 HUF
21

Stauber? 1946 jelzéssel: Női portré, olaj-furnér, fa keretben, 100x120 cm
10178.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Sugár Gábor (1976) Bodnár István díjas festő: Álom arcai. Akril, márványpapír, jelzett. 50x70 cm
10179.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

2002 Sugár Gábor: Zsiráf-kolibri, akrill-papír, jelzett, 50x70cm
10180.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF