Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 284
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
514705
10169
163
14000
Swierkiewicz Róbert (1942-): Tajték I. Rézkarc, jelzett, 58x44cm
514706
10170
163
14000
Swierkiewicz Róbert (1942-): Táj, litográfia, jelzett, 52x48cm 514710
10171
163
514788
10172
163
Swierkiewicz Róbert (1942-): Cím nélkül, tempera-papír, 50x70cm
455520
10173
163
Scultéty Éva (1917-2001): Szeged? városrészlet, rézkarc-papír, jelzett, keretben 43x55 cm
455508
10174
163
477912
10175
163
517168
10176
163
529747
10177
163
K. Spányi B. jelzéssel: Lápi táj, olaj-farost, jelzett, keretben 31x44cm 444435
10178
163
14000
Stauber? 1946 jelzéssel: Női portré, olaj-furnér, fa keretben, 100x120 cm
477547
10179
163
Sugár Gábor (1976) Bodnár István díjas festő: Álom arcai. Akril, márványpapír, jelzett. 50x70 cm
488714
10180
163
2002 Sugár Gábor: Zsiráf-kolibri, akrill-papír, jelzett, 50x70cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF