Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 284
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
515430
10073
163
HTN jelzéssel: Miniatúra Akvarell, karton 5x7 cm keretben 11x12 cm 477556
10074
163
503575
10075
163
516130
10076
163
Istókovits jelzéssel: Vázlat, grafit-akvarell-papír, üvegezett keretben 28x34cm 516137
10077
163
Istókovits jelzéssel: Idős hölgy portréja, vörös kréta-papír, üvegezett keretben 26x31cm 449455
10078
163
Iváll jelzéssel: Tanya, olaj-vászon, keretben 50x38 cm
517355
10079
163
Iván Szilárd (1912-1988): Táj, rézkarc, jelzett 30x25cm keretben 533002
10080
163
24000
J. Feld jelzéssel: Alpesi táj, olaj-vászon, 59x50cm, keretben
509549
10081
163
Juhász S. jelzéssel: Olaj, vászon 70x50 cm keret nélkül hajtásnyomokkal
509547
10082
163
519178
10083
163
K Róna Klára jelzéssel: Női portré. Pasztell, papír 50x60 cm keretben
414467
10084
163
25000
Kádár József (1936): Tanyán, olaj-farost, jelzett, keretben 40x110 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF