Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 284

HTN jelzéssel: Miniatúra Akvarell, karton 5x7 cm keretben 11x12 cm
10073.

Rufpreis:
10 000 HUF

10074.

Rufpreis:
12 000 HUF

10075.

Rufpreis:
5 000 HUF

Istókovits jelzéssel: Vázlat, grafit-akvarell-papír, üvegezett keretben 28x34cm
10076.

Rufpreis:
2 000 HUF

Istókovits jelzéssel: Idős hölgy portréja, vörös kréta-papír, üvegezett keretben 26x31cm
10077.

Rufpreis:
2 000 HUF

Iváll jelzéssel: Tanya, olaj-vászon, keretben 50x38 cm
10078.

Rufpreis:
3 000 HUF

Iván Szilárd (1912-1988): Táj, rézkarc, jelzett 30x25cm keretben
10079.

Rufpreis:
3 000 HUF

J. Feld jelzéssel: Alpesi táj, olaj-vászon, 59x50cm, keretben
10080.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Juhász S. jelzéssel: Olaj, vászon 70x50 cm keret nélkül hajtásnyomokkal
10081.

Rufpreis:
4 000 HUF

10082.

Rufpreis:
4 000 HUF

K Róna Klára jelzéssel: Női portré. Pasztell, papír 50x60 cm keretben
10083.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Kádár József (1936): Tanyán, olaj-farost, jelzett, keretben 40x110 cm
10084.

Rufpreis:
25 000 HUF
67,75
78,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF