Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 284
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
496344
10097
163
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Fürdőzők , jelzett színezett rézkarc üvegezett keretben 45x62,5cm 422081
10098
163
Kondor Béla (1931-1972): Rézkarc 10x13 cm, paszpartuban 21x30 cm
457043
10099
163
Kondor Béla (1931-1972): Fametszet 12x15 cm, paszpartuban 26x36 cm 509306
10100
163
Konecsni Zsizsi (1911-): Bujáki leány, színezett rézkarc, paszpartuban, 34x49
477545
10101
163
505024
10102
163
504998
10103
163
Kormos Balázs: Nagy ugrás, olaj-vászon, 30x40 cm
531412
10104
163
Kozma Lajos (1884-1948) ex libris cinkográfia-papír, jelzett 9x12cm 471112
10105
163
40000
509437
10106
163
509436
10107
163
530071
10108
163
Ligeti 1916 jelzéssel: Séta a kertben, olaj-vászon, keretben 52x78cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF