Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 284

Karácsonyi jelzéssel: Tájkép, olaj-vászon jó állapotú keretben 47x38 cm
10085.

Rufpreis:
6 000 HUF

10086.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Katona Bálint: A vágy korlátai. Tempera, kollázs, jelzett, üvegezett keretben 55x41 cm
10087.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Kámán Titusz: Virágcsendélet, olaj, vászon, jelzett, két apró sérüléssel, keretben 60x80 cm
10088.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

1988 Kelemen Éva jelzéssel: Női arc. olaj, farost. keretben 24x30 cm
10089.

Rufpreis:
5 000 HUF

Dr. Keresztúryné jelzéssel: Oázis, olaj, farost, jelzett, nagyméretű igényes keretben, 74x92 cm
10090.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Dr. Keresztúryné jelzéssel: Ösvény, olaj, vászon, jelzett, igényes keretben, 59x73cm
10091.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kertész jelzéssel: Macska a bejáratnál, vegyes technika-papír, keretben, 29x48 cm
10092.

Rufpreis:
2 000 HUF

10093.

Rufpreis:
45 000 HUF
121,95
140,63

Kisfaludi Kovács István: Balerina, olaj, vászon, jelzett, 60x80 cm
10094.

Rufpreis:
8 000 HUF

10095.

Rufpreis:
25 000 HUF
67,75
78,13

Kocsis Emese: Csendélet körtékkel, tempera-karton, jelzett, keretben 49x62cm
10096.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF