Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 284
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
431649
10085
163
Karácsonyi jelzéssel: Tájkép, olaj-vászon jó állapotú keretben 47x38 cm 496289
10086
163
472571
10087
163
11000
Katona Bálint: A vágy korlátai. Tempera, kollázs, jelzett, üvegezett keretben 55x41 cm
531836
10088
163
24000
Kámán Titusz: Virágcsendélet, olaj, vászon, jelzett, két apró sérüléssel, keretben 60x80 cm
490561
10089
163
1988 Kelemen Éva jelzéssel: Női arc. olaj, farost. keretben 24x30 cm
509271
10090
163
Dr. Keresztúryné jelzéssel: Oázis, olaj, farost, jelzett, nagyméretű igényes keretben, 74x92 cm
509265
10091
163
Dr. Keresztúryné jelzéssel: Ösvény, olaj, vászon, jelzett, igényes keretben, 59x73cm
449557
10092
163
Kertész jelzéssel: Macska a bejáratnál, vegyes technika-papír, keretben, 29x48 cm
451452
10093
163
45000
496276
10094
163
Kisfaludi Kovács István: Balerina, olaj, vászon, jelzett, 60x80 cm
488892
10095
163
25000
531086
10096
163
Kocsis Emese: Csendélet körtékkel, tempera-karton, jelzett, keretben 49x62cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF