Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 284
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
509435
10181
163
1966 Jozef Sunkiewicz: Csendélet. Olaj, farost 36x43 cm
533014
10182
163
30000
Szegediné jelzéssel: Balaton, olaj-vászon, 69x55,5cm, keretben
491562
10183
163
40000
491561
10184
163
50000
533778
10185
163
15000
F. Szemes Mari: Tájkép. Olaj, farost. Jelzett. 50x60 cm
455437
10186
163
503573
10187
163
412344
10188
163
530660
10189
163
Sz. J. '14 jelzéssel: Nádas tavon, olaj-karton 65x27cm (sérült)
467889
10190
163
35000
1912 Szőllősy Aladár (1879-?): Csendélet vizeskancsóval. Olaj, vászon. Jelzett. / Aladar Szöllösy: Still life with water-jug. Oil, canvas. Signed. 75x60 cm
467890
10191
163
60000
Szüle Péter (1886-1944): Libapásztor nő. Olaj, vászon. Jelzett. / Peter Szüle: Goose-sheperd. Oil, canvas. Signed. 65x80 cm
467900
10192
163
60000
Szüle Péter (1886-1944): Fiatal nő. Olaj, vászon, Jelzett. / Peter Szüle: Young woman. Oil, canvas. Signed. 60x80 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF