Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 284

1966 Jozef Sunkiewicz: Csendélet. Olaj, farost 36x43 cm
10181.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szegediné jelzéssel: Balaton, olaj-vászon, 69x55,5cm, keretben
10182.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10183.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

10184.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

F. Szemes Mari: Tájkép. Olaj, farost. Jelzett. 50x60 cm
10185.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10186.

Rufpreis:
2 000 HUF

10187.

Rufpreis:
10 000 HUF

10188.

Rufpreis:
3 000 HUF

Sz. J. '14 jelzéssel: Nádas tavon, olaj-karton 65x27cm (sérült)
10189.

Rufpreis:
2 000 HUF

1912 Szőllősy Aladár (1879-?): Csendélet vizeskancsóval. Olaj, vászon. Jelzett. / Aladar Szöllösy: Still life with water-jug. Oil, canvas. Signed. 75x60 cm
10190.

Rufpreis:
35 000 HUF
94,85
109,38

Szüle Péter (1886-1944): Libapásztor nő. Olaj, vászon. Jelzett. / Peter Szüle: Goose-sheperd. Oil, canvas. Signed. 65x80 cm
10191.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Szüle Péter (1886-1944): Fiatal nő. Olaj, vászon, Jelzett. / Peter Szüle: Young woman. Oil, canvas. Signed. 60x80 cm
10192.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF