Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 284

Vathy jelzéssel: Virágos csendélet, olaj-farost, 28x34cm, üvegezett keretben
10205.

Rufpreis:
4 000 HUF

10206.

Rufpreis:
2 000 HUF

1974 Váradi jelzéssel: Káosz, akvarell 86x61 cm
10207.

Rufpreis:
1 600 HUF

Váradi jelzéssel: Férfi, szén-papír, 42x60 cm
10208.

Rufpreis:
800 HUF

Váradi jelzéssel: Férfi akt, szénrajz 60x43cm
10209.

Rufpreis:
800 HUF

Vermes jelzéssel: Tátrai táj. olaj, farost. 35x26 cm Keretben
10210.

Rufpreis:
6 000 HUF

10211.

Rufpreis:
25 000 HUF
67,75
78,13

Vincze Lajos (1914-2002): Piacon, olaj-karton, jelzett, keretben 37x44cm
10212.

Rufpreis:
12 000 HUF

Vinkler László (1912-1980): Levélerezetek, monotípia, jelzett, üvegezett keretben 73x59cm
10213.

Rufpreis:
8 000 HUF

Vinkler László (1912-1980): Férfi portréja középkori öltözetben, olaj-karton, jelzett 34x51cm
10214.

Rufpreis:
10 000 HUF

Vikler László (1912-1980): Akt, akvarell-papír, üvegezett keretben 50x70cm
10215.

Rufpreis:
10 000 HUF

Vitezslav Fleissig (1892-1955): Ex libris Ilonka Déry. Színezett akvatinta, jelzett, 12x15cm
10216.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF