Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 284
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
534121
10205
163
Vathy jelzéssel: Virágos csendélet, olaj-farost, 28x34cm, üvegezett keretben
449508
10206
163
495706
10207
163
1974 Váradi jelzéssel: Káosz, akvarell 86x61 cm
403802
10208
163
Váradi jelzéssel: Férfi, szén-papír, 42x60 cm
495570
10209
163
Váradi jelzéssel: Férfi akt, szénrajz 60x43cm
503490
10210
163
Vermes jelzéssel: Tátrai táj. olaj, farost. 35x26 cm Keretben
472584
10211
163
25000
Vidéky Brigitta (1911): Csendélet. Olaj, vászon. Jelzett. 60x45 cm keretben
512463
10212
163
Vincze Lajos (1914-2002): Piacon, olaj-karton, jelzett, keretben 37x44cm
516822
10213
163
Vinkler László (1912-1980): Levélerezetek, monotípia, jelzett, üvegezett keretben 73x59cm
516800
10214
163
Vinkler László (1912-1980): Férfi portréja középkori öltözetben, olaj-karton, jelzett 34x51cm
504098
10215
163
Vikler László (1912-1980): Akt, akvarell-papír, üvegezett keretben 50x70cm 533717
10216
163
Vitezslav Fleissig (1892-1955): Ex libris Ilonka Déry. Színezett akvatinta, jelzett, 12x15cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF