Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 284
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
529909
10217
163
Zalán E. jelzéssel: Téli táj, olaj-farost, keretben 63x48cm
509183
10218
163
25000
529935
10219
163
Zsarnay L. 1939 jelzéssel: Holdfényes táj, olaj-farost, keretben 61x45cm
391643
10220
163
Kártyázók - Olajfestmény reprodukció keretben 65x85 cm
534161
10221
163
534139
10222
163
Jelzés nélkül: Orgonák, olaj-karton, 24x34cm, üvegezett keretben
534119
10223
163
Jelzés nélkül: Csendélet dinnyékkel, olaj-farost, 40x30cm, üvegezett keretben
534122
10224
163
Jelzés nélkül: Csendélet virágokkal, olaj-farost, 30x40cm, üvegezett keretben 534125
10225
163
Ismeretlen jelzéssel: Rózsák, akvarell-papír, üvegezett keretben 42x52cm
534160
10226
163
533734
10227
163
3db magyar és külföldi gyászkártya különféle technikával
533698
10228
163
4db jelzett, magyar és külföldi ex libris különféle technikákkal és méretben
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF