Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 284

Zalán E. jelzéssel: Téli táj, olaj-farost, keretben 63x48cm
10217.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10218.

Rufpreis:
25 000 HUF
67,75
78,13

Zsarnay L. 1939 jelzéssel: Holdfényes táj, olaj-farost, keretben 61x45cm
10219.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Kártyázók - Olajfestmény reprodukció keretben 65x85 cm
10220.

Rufpreis:
8 000 HUF

10221.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül: Orgonák, olaj-karton, 24x34cm, üvegezett keretben
10222.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jelzés nélkül: Csendélet dinnyékkel, olaj-farost, 40x30cm, üvegezett keretben
10223.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jelzés nélkül: Csendélet virágokkal, olaj-farost, 30x40cm, üvegezett keretben
10224.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ismeretlen jelzéssel: Rózsák, akvarell-papír, üvegezett keretben 42x52cm
10225.

Rufpreis:
2 000 HUF

10226.

Rufpreis:
1 000 HUF

3db magyar és külföldi gyászkártya különféle technikával
10227.

Rufpreis:
1 200 HUF

4db jelzett, magyar és külföldi ex libris különféle technikákkal és méretben
10228.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF