https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 284
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
412003
10267
163
0
2000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
A festőművészet remekei - Régi mesterek leghíresebb alkotásainak gyűjteménye színes másolatokban II. 21-40. tábla. Bp., 1902. Lampel + 3 tábla.
Das Lot is nicht erreichbar
449639
10268
163
0
1000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ismeretlen jelzéssel: Marcheta, olaj-vászon, keretben, 22x28 cm
Das Lot is nicht erreichbar
509456
10269
163
0
2600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ismeretlen jelzéssel: Szolnok. Színezett Linómetszet. Jelzett, 40x30 cm keretben
Das Lot is nicht erreichbar
509359
10270
163
0
7000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ismeretlen jelzéssel: Magammal fekszem. Olaj, vászon. 36x50 cm (kis hibák)
Das Lot is nicht erreichbar
476836
10271
163
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagyméretű dekoratív olajnyomat pár ismeretlen jelzéssel 2db-50x100cm
Das Lot is nicht erreichbar
444598
10272
163
0
10000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ismeretlen jelzéssel: Őszi utcakép, jelzett, olaj-vászon, keret nélkül 60x50 cm
Das Lot is nicht erreichbar
503678
10273
163
0
23000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Olvashatatlan jelzéssel: Őszi erdőben. Olaj, vászon. jelzett 80x60 cm
Das Lot is nicht erreichbar
496189
10274
163
0
18000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
XX. sz eleje: Olvashatatlan jelzéssel: Őszi erdőben. Olaj, farost. Jó keretben 70x60 cm, sérült!!
Das Lot is nicht erreichbar
472837
10275
163
0
2000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
1940 Azonosítatlan jelzéssel: Lovas. Pasztel, papír. 22x28 cm
Das Lot is nicht erreichbar
519187
10276
163
0
16000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Azonosítatlan jelzéssel: Tájban. olaj, vászon. 80x60 cm keretben
Das Lot is nicht erreichbar
394085
10277
163
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
1928 Seefelder? János jelzéssel: Enteriör, akvarell-papír, vastag, aranyozott fa keretben 60x70 cm
Das Lot is nicht erreichbar
486360
10278
163
0
800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
1965 Jelzett szovjet linómetszet 50x81cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse